İncehesap'tan Apple Lightning Kablo Alınır mı?

emir_12330

Hectopat
IMG_0617.JPG

IMG_0618.JPG

Sizce neden bu kadar ucuz hem de Apple Türkiye garantili.
Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı gayet iyi fakat orijinal kablosu değilde daha sağlam kablolardan almanızı öneririm. Kendi kablosu çok çabuk yıpranıyor.

Fiyatı gayet iyi fakat orijinal kablosu değilde daha sağlam kablolardan almanızı öneririm. Kendi kablosu çok çabuk yıpranıyor.
Kesinlikle katılıyorum, Apple'ın kendi kablosu hem çok pahalı hem de dayanıksız. 3-4 tane orjinal kablo eskittikten sonra şu an Awetron marka bir kablo kullanıyorum, bana kalırsa Apple'ın kendi ürününden çok daha iyi.

Bir şey soracağım tam bilmiyorum bu kablo televizyona görüntü yansıtmak için mi? Ben de böyle bir şey düşünüyordum. Telefon İphone 5S televizyona yansıtma şansım var mı? Apple TV haricinde başka bir şans yok mu bunun için? Araştırdığımda Lighting kablo falan gerekli gibi bir şey okudum yeterli mi?

Bir şey soracağım tam bilmiyorum bu kablo televizyona görüntü yansıtmak için mi? Ben de böyle bir şey düşünüyordum. Telefon İphone 5S televizyona yansıtma şansım var mı? Apple TV haricinde başka bir şans yok mu bunun için? Araştırdığımda Lighting kablo falan gerekli gibi bir şey okudum yeterli mi?
Apple Lightning Digital AV Adaptörü MD826ZM/A Fiyatı Maalesef USB kablosu ile mümkün değil. Apple sağolsun böyle absürt fiyatlı bir kablo almanız gerekiyor.

Yani neden bu kadar ucuz olabilir Apple Türkiye garantili kablolar 150tlden başlıyor neden bu böyle acaba incehesap stok ve fiyatı güncellemedi desem daha önce incehesaptan siparişlerim olmuştu sizce neden

Zamlar öncesinden kalma bir ilandır belki. Belki de sahte üründür. Bugün BİM bile sahte ürünleri orijinal Apple ürün diye sattı biliyorsunuz:) Fakat arkadaşların da dediği gibi Apple kabloları çok çabuk kopabiliyor. Düzgün kullanmanız gerekli malum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı