Amazon'daki Apple Lightning Kablosu Orijinal mi?

197823

Kilopat
Arkadaşlar, aşağıdaki kablo orijinal kablo mu? Normalde Amazon'un sattığı ürünler de sorun olmaz fakat yorumlar da orijinal olmadığına dair yorumlar gördüm, kabloyu alırsam eğer geldiği zaman orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar, aşağıdaki kablo orijinal kablo mu? Normalde Amazon'un sattığı ürünler de sorun olmaz fakat yorumlar da orijinal olmadığına dair yorumlar gördüm, kabloyu alırsam eğer geldiği zaman orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Teşekkürler şimdiden.

Orijinal değil hocam.

Orijinal değil hocam.
Orijinal olmadığını nasıl anladınız acaba meraktan soruyorum ? Bir de orijinal ürün Apple sitesinde oldukça pahalı, bu ürünü önerir misiniz Mfi lisansı bulunmakta.

Orijinal gibi gözüküyor fakat detaylı bilgi isterseniz Apple'ın sitesinede bakabilirsiniz: Sahte veya sertifikasız Lightning bağlayıcısı aksesuarlarını belirleme
Teşekkürler, ürünü satın alırsam eğer bu yöntemler çok işime yarayacak.

Orijinal olmadığını nasıl anladınız acaba? Bir de orijinal ürün Apple sitesinde oldukça pahalı, bu ürünü önerir misiniz acaba mfi lisansı bulunmakta.

Hocam kullananlar orijinal diye aldığında Apple'ı arayıp kontrol etmek istemişler fakat Apple ürünün orijinal olmadığını tespit etmiş bunun yanı sıra 2 yıl Amazon garantili olduğu için önermek isterdim şahsen ama bazı arkadaşlarada bozuk ürün gönderildiği için önermem ben.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (109).png
    Ekran Görüntüsü (109).png
    248,6 KB · Görüntüleme: 102
Hocam kullananlar orijinal diye aldığında Apple'ı arayıp kontrol etmek istemişler fakat Apple ürünün orijinal olmadığını tespit etmiş bunun yanı sıra 2 yıl Amazon garantili olduğu için önermek isterdim şahsen ama bazı arkadaşlarada bozuk ürün gönderildiği için önermem ben.
Orijinal kabloya o kadar para vermek istemiyorum şuan Apple sitesinde satılan, Ugreen markasını alsam sizce nasıl olur ? Amazona sorduğum zaman o kablonun da 2 yıl garantisi olduğunu söylediler.

Geri
Yukarı