İncehesap'tan hazır bilgisayar almak

ahmetdurmus.16

Hectopat
Daha fazla  
Ben incehesap'tan hazır bilgisayar almak istiyorum ve inşallah 1-2 hafta ya alacağım. Aşağıda linkini verdim istediğim bilgisayarın sizce nasıl tavsiyenizi istiyorum. Daha iyi bir şey yapabilir miyim diye. Bütçem 1700TL kurban bayramında ekran kartı takacağım.
15 tatilde anakartı değiştireceğim. Böyle bir plan kurdum kafamda. Sizce nasıl? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence iyi, fiyatına göre kaliteli. Yükseltme yapmayacaksan alabilirsin çünkü o PSU-Kasa-SSD hiç güven vermiyor. 2. El sistemlere yönelebilirsin.

Kasa ve güç kaynağı kalitesiz. PSU, ekran kartı taktığın zaman belki de takmasan bile sorun çıkarabilir. James Donkey SSD'lere de güven olmaz, üç alandan ikisi sorun yaşıyor. Az daha para koyup düzgün bir şey alın ya da ikinci el daha sağlam ve kaliteli parçalar seçin.

ilerde zaten değiştiricem psu yu ve ssd yi kasa yı hemen değiştirmicem benim için f/p önemli bütçemi zorladığımda anca bunu alabiliyorum 2.el olabilirdi ama herkese güvenilmez tavsiyeleriniz için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı