İncehesap'tan PC alınır mı?

Merhaba,

Alınır/Alınmaz konusunda bir yorum yapamam ancak yaşadığım bir olayı aktarmak istiyorum.

Kuzenime bir ekran kartı aldık, ekran kartı arızalı çıktı.

Telefonla arayıp bildirdik, bize ekran kartının fanlarının ayarını düşürün daha az güçte çalışsın vs gibi saçma sapan öneriler sundular. Sıfır aldığımız bir üründe sorun yaşadığımızı, eğer iade almıyorsanız değişim talep ettiğimizi belirttik. Bize bir form gönderdiler doldurup kargolayın bakarız arızaya sizden kaynaklıysa bir şey yapamayız vs gibi tamamen karaborsa cevaplar aldık. Ben şahsım adına asla oradan alınan ürünleri evime sokmam.

Açıkçası ben Donanım Arşivi sistemlerinden birini istiyorum. Fiyat olarak çok iyi oluyorlar. Geçen ekran kartı fiyatına tüm sistem topladı adam. Bu yüzden İtopya ya da İncehesap tercih etmeliyim. İtopya hakkında o kadar kötü yorumlar var ki artık İtopya deyince midem bulanıyor. Mecburen İncehesap'tan almalıyım :(
Merhaba,

Alınır/Alınmaz konusunda bir yorum yapamam ancak yaşadığım bir olayı aktarmak istiyorum.

Kuzenime bir ekran kartı aldık, ekran kartı arızalı çıktı.

Telefonla arayıp bildirdik, bize ekran kartının fanlarının ayarını düşürün daha az güçte çalışsın vs gibi saçma sapan öneriler sundular. Sıfır aldığımız bir üründe sorun yaşadığımızı, eğer iade almıyorsanız değişim talep ettiğimizi belirttik. Bize bir form gönderdiler doldurup kargolayın bakarız arızaya sizden kaynaklıysa bir şey yapamayız vs gibi tamamen karaborsa cevaplar aldık. Ben şahsım adına asla oradan alınan ürünleri evime sokmam.
Sonra ne oldu? Değiştirdiler mi ya da iade aldılar mı?

Sizin sisteminiz ne ve nereden aldınız?

Teknobitoyik'ten aldım linki bırakıyorum ama Teknobiyotik sitesini önermiyorum kötü bir firma herhangi bir parça da sorun çıkarsa başınız ağırır İnce Hesap'tan veya İtopya gibi bilindik yerlerden alabilirsiniz.

Herkese selamlar. Soru basit. Evet ben de biliyorum çok kaliteli bir marka ama forumlarda "sistemden bir parça bozuk çıkarsa Harry Potter gibi ortadan kayboluyorlar." "sistemi satarken bilerek bozuk parça satıyorlar." Gaming gecelerinde iade ürün gönderiyorlar." gibi çok fazla şikayet olduğunu gördüm. Haliyle işkillendim. Sizce güvenilmesi gereken bir firma mı ve bizi yarı yolda koyar mı? Teşekkürler.

Alınır her şeyimi oradan alıyorum bende 1 haftaya gelmişti benim PC.
Teknobitoyik'ten aldım linki bırakıyorum ama Teknobiyotik sitesini önermiyorum kötü bir firma herhangi bir parça da sorun çıkarsa başınız ağırır ince Hesap'tan veya İtopya gibi bilindik yerlerden alabilirsiniz.

6 ay önce RX 580 sistem 5000 falandı Max 6000 12 bin olmuş vay be. Teknobiyotik'te güvenilir diye biliyorum.

Teknobitoyik'ten aldım linki bırakıyorum ama Teknobiyotik sitesini önermiyorum kötü bir firma herhangi bir parça da sorun çıkarsa başınız ağırır İnce Hesap'tan veya İtopya gibi bilindik yerlerden alabilirsiniz.
Bütün insanlar İncehesap ve İtopya kötüler, Teknobiyotik veya Sinerji önerirdiler. Bu kez tam tersini dediniz. Hadi İncehesap'ı geçtim de İtopya hakkında insanlar kan kusuyor bildiğiniz.

Açıkçası ben donanım arşivi sistemlerinden birini istiyorum. Fiyat olarak çok iyi oluyorlar. Geçen ekran kartı fiyatına tüm sistem topladı adam. Bu yüzden İtopya'ya da İncehesap tercih etmeliyim. İtopya hakkında o kadar kötü yorumlar var ki artık İtopya deyince midem bulanıyor. Mecburen İncehesap'tan almalıyım :(

Sonra ne oldu? Değiştirdiler mi ya da iade aldılar mı?

5-6 aydan uzun sürdü. Sonrasında bizi aradılar yenisini gönderdiler. Sorun olarak da işte fabrikadan gelirken sorun olmuş vs işte gözden kaçmış vs gibi bilgiler verdiler. Biz sorun çözülmez ise tüketici mahkemesine gideceğiz diye yüklenince biraz önem verdiler yoksa umursamıyorlar bile. Merdiven altı tamircisi gibi bir durum var ortada. Bu anlattığım olay 1 yılı geçti bu arada bilginize. Belki şu an böyle değildir ama olanı anlatmak belki bir fayda sağlar sizlere.

Bütün insanlar İncehesap ve İtopya kötüler, Teknobiyotik veya Sinerji önerirdiler. Bu kez tam tersini dediniz. Hadi İncehesap'ı geçtim de İtopya hakkında insanlar kan kusuyor bildiğiniz.

İtopya kargo sorunu çok oluyor kargoda kırılan şeylerde oluyor ama abartılıyor bence.

Herkese selamlar. Soru basit. Evet ben de biliyorum çok kaliteli bir marka ama forumlarda "Sistemden bir parça bozuk çıkarsa Harry Potter gibi ortadan kayboluyorlar." "Sistemi satarken bilerek bozuk parça satıyorlar." Gaming gecelerinde iade ürün gönderiyorlar." gibi çok fazla şikayet olduğunu gördüm. Haliyle işkillendim. Sizce güvenilmesi gereken bir firma mı ve bizi yarı yolda koyar mı? Teşekkürler.
Kendim henüz oradan bir ürün satın almadım ama oradan alışveriş yapan arkadaşlarımın hepsi memnundu hocam.

5-6 aydan uzun sürdü. Sonrasında bizi aradılar yenisini gönderdiler. Sorun olarak da işte fabrikadan gelirken sorun olmuş vs işte gözden kaçmış vs gibi bilgiler verdiler. Biz sorun çözülmez ise tüketici mahkemesine gideceğiz diye yüklenince biraz önem verdiler yoksa umursamıyorlar bile. Merdiven altı tamircisi gibi bir durum var ortada. Bu anlattığım olay 1 yılı geçti bu arada bilginize. Belki şu an böyle değildir ama olanı anlatmak belki bir fayda sağlar sizlere.
Teşekkürler. Zaten Türkiye'deki her satıcı böyle maalesef. Kazık fiyatları dayayıp müşteriyi olabildiğince sömürmeye çalışıyorlar.

Oradan linkini bıraktığım hazır sistemi aldım ekran kartı bozuk çıktı müşteri hizmetleri yok destek yok adamlar mail yolu ile görüşüyor kaçıncı yıldayız? Daha çok şeyler oldu uzun uzun yazmak istemiyorum önermiyorum.

Geri
Yukarı