İncehesap'tan PC alınır mı?

Herkese selamlar. Soru basit. Evet ben de biliyorum çok kaliteli bir marka ama forumlarda "sistemden bir parça bozuk çıkarsa Harry Potter gibi ortadan kayboluyorlar." "sistemi satarken bilerek bozuk parça satıyorlar." Gaming gecelerinde iade ürün gönderiyorlar." gibi çok fazla şikayet olduğunu gördüm. Haliyle işkillendim. Sizce güvenilmesi gereken bir firma mı ve bizi yarı yolda koyar mı? Teşekkürler.

Ayrıca her şeyi Gaming gecelerinden almıştım uydurmacalara inanmayın.
Teşekkürler. İtopya önerir misiniz peki?

İtopya'dan da alışverişlerim oldu. Onda da sıkıntı görmedim ancak gerçekten çok yavaş çalışıyorlar. Çalıştıkları kargom şirketi de kargoları geç getiriyor ama öneririm yani bir sıkıntısı yok yavaş olması dışında.

Ayrıca her şeyi Gaming gecelerinden almıştım uydurmacalara inanmayın.

İtopya'dan da alışverişlerim oldu. Onda da sıkıntı görmedim ancak gerçekten çok yavaş çalışıyorlar. Çalıştıkları kargom şirketi de kargoları geç getiriyor ama öneririm yani bir sıkıntısı yok yavaş olması dışında.
Teknik servislik bir durum oldu mu?

Teşekkürler. Teknik servise ihtiyaç duymayanlar genelde İtopya için iyi şeyler diyorlar ama sıkıntı yaşayanlar çok şikayet ediyorlar.

İkisi de iyi firmalar ancak şunu da belirteyim. Ben kargoya çabuk versinler diye müşteri hizmetlerini aramıştım iki firmanın da. İncehesap müşteri hizmetleri olarak yine dana iyi bence. İtopya da 1 saat kadar sıra beklemiştim. Ve söylenenlere göre İtopya müşteri hizmetleri de kötüymüş mail olsun sosyal medya hesapları olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı