İncir Reçeli 2 Teaser Yayınlandı

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 858
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar geçtiğimiz günlerde İncir Reçeli 2'nin teasarı yayınlandı...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Facebook'ta değerli Cem Şancı'nın dediği gibi:

"Embesil ergen kız duygusallığından para kazanan Türk romantik film sektöründe yeni bir level'a geçiyoruz: "İncir Reçeli 2"

Bence güzel olur. 1.'de ağlamıştım biraz. :D Merak ettim ama kız da yok ne yaptılar acaba?

Gayet başarılı bir film olarak görüyorum İncir Reçeli'ni. Diğer romantik filmlere göre başka bir boyut kazandırmışlar gayet de başarılı bence. 2.'si tutar tutmaz orasını bilemem fakat 1.'sini defalarca izledim.

1.'si kadar sevileceğini sanmıyorum ama gişe yapar. Orası kesin. :D

Şu da bir gerçek ki son 6 ay sinema sektör çok hareketli ve bu gerçekten çok iyi. İyi işler çıkıyor.

Aynen. Recep İvedik 4, İncir Reçeli 2, Düğün Dernek, Cem Yılmaz'ın Filmi :D Bu sene çok gelişti.

Behzat Ç. falan. Bu yıl 60 yerli film vizyona girmiş. En azından artık "Vizyonda adam gibi bir şey yok ki" demiyoruz.

Recep İvedik serisinin yeni filmi İncir Reçelinin yeni filminden fazla izlenirse Türkiye'de absürt komediyi osurmak, RTÜK'ün izin verdiği argo kelimeleri kullanmak (Nah çekmek dışında) ve şişman şakaları insanların daha fazla olduğunu anlarız.
Aksi takdirde İncir Reçeli daha fazla izlenirse "Berkcaaaaann!!" diye böğrünen ve film ile ilgili salya sümük tweet atan kezbanlarımızın daha fazla olduğunu öğrenicez.
Umarım Eyvah Eyvah 3 daha fazla izlenir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı