Çözüldü İndex'e YouTube aracılığı ile müzik ekleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

koXahar

Decapat
Merhaba forum üyeleri, index'ime bir müzik eklemek istiyorum. Bunu yapmak için youtube aracılığı ile ilgili ses videosunun gömme kodunu alıp en alttaki "</html>" kısmının üzerine yapıştırıp ebatları 0 yapıyorum ve linkin sonuna otomatik oynatma için gereken konu yapıştırıyorum fakat indexe girince başlamıyor.

Eklemek istediğim müzik:
21.saniyeden başlayacak şekilde (eğer olmuyorsa baştan da başlayabilir :) )
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu şekilde deneyin.

Kod:
<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/FD0DByDxJBA?start=21&autoplay=1" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Yani bunu kopyalayıp en alttaki </html> üzerine yapıştırmam yeterli mi? Ebatlarını 0 yapacağım bir de görünmesini istemiyorum.
En alttaki </body> üzerine yapıştırman gerekiyor. "height" ve "width" kısmını sıfır yapabilirsin. Mesajımdaki linke tekrar tıklaman lazım. Değişiklik yaptım.

Geri
Yukarı