Indiegala'da AC Valhalla bu sürüm ülkenizde kullanılamıyor hatası

desperatis

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, AC Valhalla season Pass almak için en ucuz yolu araştırıyordum da ne gamebilette ne de Voidu'da Valhalla season Pass yok neden yok anlamış değilim. En son indiegalada denk geldim 71 TL ama ülkenizde satın alınamıyor uyarısı veriyor. Bir şekilde bunu almanın yolu var mı acaba? Ubisoft Store'da 187 TL vermek istemiyorum şu an.

Arkadaşlar, AC Valhalla season Pass almak için en ucuz yolu araştırıyordum da ne gamebilette ne de Voidu'da Valhalla season Pass yok neden yok anlamış değilim. En son indiegalada denk geldim 71 TL ama ülkenizde satın alınamıyor uyarısı veriyor. Bir şekilde bunu almanın yolu var mı acaba? Ubisoft Store'da 187 TL vermek istemiyorum şu an.

Yapacak bir şey yok hocam adamlar yazmış net olarak kod sadece alındığı ülkede kullanılabilir ve aşağıdaki ülkelerde kullanılamaz demiş aralarında Türkiye'de var.

Ona yapacak birşey yok ama 187 TL bir oyuna vermektense 180 TL ye ubisoft+ üyeliği alın hem Valhalla hem Assasins Creed Mirage hem de tüm diğer serilere erişim sağlayın.

Ona yapacak birşey yok ama 187 TL bir oyuna vermektense 180 TL ye ubisoft+ üyeliği alın hem Valhalla hem Assasins Creed Mirage hem de tüm diğer serilere erişim sağlayın.
Hocam elimde Valhalla ana oyunu ve Ragnarok DLC si var. Diğer DLC leri de almak istemiştim ama yapacak bir şey yok. Acaba Ubisoft kış indirimlerinde geçen sene yaptığı gibi ekstra kupon vs verir mi acaba?

Bulabildin mi başka ucuz yer season Pass 150TL şu an oyunu 100'e aldım zaten. Keşke stokları bekleseydim yılbaşında yenilerler muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı