Çözüldü Steam "bu eşya ülkenizde kısıtlanmış" hatası

• Konuyu başlatan Fenz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 4B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fenz

Decapat
Arkadaşım bana Steam üzerinden Euro Truck Simulator 2 hediye etti fakat hediyeyi kabul etmeye çalıştığımda "bu eşya kütüphanenize eklenemiyor çünkü ülkenizde kısıtlanmış." diye bir sorun çıkıyor karşıma.

unknown.png

Çözüm
Hangi ülkeden yolluyor.

Türkiye'den yolladı.

Anlayamadım, özet geçer misiniz lütfen?

Steam'in sayfasında kısıtlaması olan ülkelerin açıklaması yer alır diyor. Oysa bana ETS 2 hediye geldi ve bir kısıtlaması yok diye biliyorum.

⬇ ⬇ ⬇
Öncelikle sorunu çözmüş bulunmaktayım. Çözümler aşağıda yer almaktadır.

•Steam'e tarayıcıdan giriş yapıp hediyeyi kabul etmek.
•Hediye edilen oyun(vb.) İndirimde ise indirimin bitimini beklemek.
•Steam'e bir tarayıcıdan VPN ile giriş yapıp hediyeyi kabul etmek.

Yukarıdaki çözümler sorununuzu çözmediyse geriye kalan tek çözüm her gün hediyeyi kabul etmeye çalışmaktır(hediyenin süresi 30 gündür).

Steam'in sayfasında kısıtlaması olan ülkelerin açıklaması yer alır diyor. Oysa bana ETS 2 hediye geldi ve bir kısıtlaması yok diye biliyorum.
Hangi ülkeden yolluyor.

Türkiye'den yolladı.

Anlayamadım, özet geçer misiniz lütfen?

⬇ ⬇ ⬇
Öncelikle sorunu çözmüş bulunmaktayım. Çözümler aşağıda yer almaktadır.

•Steam'e tarayıcıdan giriş yapıp hediyeyi kabul etmek.
•Hediye edilen oyun(vb.) İndirimde ise indirimin bitimini beklemek.
•Steam'e bir tarayıcıdan VPN ile giriş yapıp hediyeyi kabul etmek.

Yukarıdaki çözümler sorununuzu çözmediyse geriye kalan tek çözüm her gün hediyeyi kabul etmeye çalışmaktır(hediyenin süresi 30 gündür).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı