Steam İndimler için sepetim nasıl?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki bu ayın sonuna doğru yaz indirimleri de başlayacak. Ben de hesabıma oyun almak istiyorum. Bütçem 100-150 TL ilk etapta. Biraz daha arttırabilirim gibi. En azından 5 dolar kısıtlaması kalksın şimdilik yeter.

Bana göre Steam yeniden kur değişikliği yapabilir. Dolardaki artış dolayısıyla. O yüzden bu indirimlerde mümkün olduğu kadar oyun almam gerekiyor. Şu an 4 ürün var sadece. Sistemi alta yazacağım. Sistemime uygun başka önerileriniz varsa alabilirim.
  • 4 GB DDR3 RAM.
  • 512 MB Intel ekran kartı.
  • Intel Celeron N3060.
Sistem iyi değil aslında. Kaldırabildiği bütün oyunlara açığım.

Eki Görüntüle 1823777
İyi gibi. İsterseniz biraz'da kart düşürmelik oyun al. Belki kar edebilirsin.

Ekledim hocam. Bir de sizce Age of History 2'yi almak mantıklı mı? Şu ana kadar korsan oynadım. Geçende 18 TL idi ancak sonra zam gelmişti. Almadım o zaman. Şimdi almak mantıklı olur mu?

Korsana destek amaçla söylemiyorum ama, artık güncelleme almayan bir oyuna para verilmesini mantıklı bulmuyorum özellikle aoh2 gibi bug dolu ve modlu halleri daha zevkli olan bir oyuna.

Korsana destek amaçla söylemiyorum ama, artık güncelleme almayan bir oyuna para verilmesini mantıklı bulmuyorum özellikle aoh2 gibi bug dolu ve modlu halleri daha zevkli olan bir oyuna.
Hocam geçen indirimlerde alacaktım ancak sonrasında pahalandı ve dediğiniz gibi güncellemesi de yok. Ucuz olsa hadi yine iyi de şimdi indirimli hali bile alınmaz. Yapımcı biraz daha özen gösterseydi oyun bayağı tutardı bence ama kendi haine bırakmış gibi.

Bioshock paketi indirimde 20 TL gibi bir şey oluyor öneririm
Hocam bir defa yüklemiştim ama daha ilk bölümden müzik bile korkutmuştu beni. Güzel oyun ancak bana göre değil. Bir de hocam pakette sadece Remastered sürümü var oyunların. Normal hallerini nasıl alabilirim? Remastered alınca normal sürümü de veriyormuş pakette de bu geçerli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı