"İndir" kısmına SSD test yazılımları eklenebilir mi?

Şu anda sadece bu iki yazılım bulunuyor. Farklı yazılımlar da eklenirse çok iyi olur.

Moderatörler kendisi ekleyebiliyor diye biliyorum. Bize vakit ayıracak moderatör arıyoruz. ☺️
Hayır bari sıkça kullanılan şeyleri eklesinler. Tarayıcı falan ekliyorlar, kendi sitesinden güncelini indirmek varken buradan indirmem ben.

AS varmış güncel. CDM'nin güncellenmesi lazım. Yine de görmemişim, kabul. 😳

Hayır bari sıkça kullanılan şeyleri eklesinler. Tarayıcı falan ekliyorlar, kendi sitesinden güncelini indirmek varken buradan indirmem ben.

AS varmış güncel. CDM'nin güncellenmesi lazım. Yine de görmemişim, kabul. 😳
Genel olarak sitenin indirme bağlantısına yönlendirildiği için pek güncellemeye gerek kalmıyor olabilir fakat ben CDM'yi bulamadım. 😅 Ek olarak İndir kısmına yeterli önem verilmiyor, zaten öyle bir yer olduğunu bilen kişi sayısı çok fazla değildir.
1614902924535.png

Daha fazla kategori eklense iyi olabilir. Hatta bence Sosyal ayrı bir site olarak da yapabilirler. Türkiye tarafında bu tarz orijinal indirme sitelerine yönlendiren aracı indirme sitesi yok denecek kadar az. Hatta ben bilmiyorum bile.

Türkiye tarafında bu tarz orijinal indirme sitelerine yönlendiren aracı indirme sitesi yok denecek kadar az.
Gezginler. 😳😳

Daha net kategoriler olsa daha iyi olur. Ayrıca arama kısmı gelmeli o bölümde. Aradığını bulmak çok zor.

Geri
Yukarı