İndirgo club virüslü müdür?

Eğer tarattığınız dosyada sıkıntı çıkmazsa reklamlarla alakalı sorun olabilir reklam engelleyici kullanarak yükleyin.

Teşekkürler hocam Kaspersky engelliyor o virüsü ama ayrıyeten reklam engelleyici kullanırım sağ olun. Zaten o dosyayı ben önceden indirmiştim %99 reklamlarla ilgilidir teşekkür ederim.

Eğer tarattığınız dosyada sıkıntı çıkmazsa reklamlarla alakalı sorun olabilir reklam engelleyici kullanarak yükleyin.

Hocam Opera GX kullanıyorum uzantılar, içerik engelleme, AdGuard mı yapacağım reklam engelleyici için, siteler içinde geçerli oluyor değil mi?

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam Kaspersky engelliyor o virüsü ama ayrıyeten reklam engelleyici kullanırım sağ olun. Zaten o dosyayı ben önceden indirmiştim %99 reklamlarla ilgilidir teşekkür ederim.

Hocam Opera GX kullanıyorum uzantılar, içerik engelleme, AdGuard mı yapacağım reklam engelleyici için, siteler içinde geçerli oluyor değil mi?

Seninde dediğin gibi reklamlarda sorun var AdBlock kullanıyorsan sıkıntı yok siteler içinde geçerli olur indirgo sitesinin güvenilir olduğunu düşünüyorum bende kullandım çünkü.(geç cevap verdiğim için kusura bakma)

Seninde dediğin gibi reklamlarda sorun var AdBlock kullanıyorsan sıkıntı yok siteler içinde geçerli olur indirgo sitesinin güvenilir olduğunu düşünüyorum bende kullandım çünkü.(geç cevap verdiğim için kusura bakma)

Hocam hiç önemli değil geç cevap vermeniz, teşekkürler. Ben de güvenilir olduğunu düşünüyorum Opera GX'e uzantı ekleyerek mi reklam engelleyici kullanacağım daha önceden kullanmamıştım da.

Reklam engelleyici kullanarak indirdim ve oldu çözüm için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar FM için bilgisayarıma bu siteden yüz ve logo paketi indirecektim, önceden telefonuma logo paketi indirmiştim herhangi bir şey olmamıştı, yüz paketini indirirken siteden bilgisayarıma virüs indirmeye calıstığını gördüm Kaspersky indirme engelledi diyerek birkaç tane indirme engelledi ama yüz paketinin indirmesi devam ediyordu sanırım site virüslü. Bundan sonra aklıma takılan bir şey var arkadaşım buradan indirdiğinde bir şey olmadığını söylüyor sadece bana virüs girmeyi deneyebilir mi? Çok saçma geldi bana ayrıyeten önceden bilgisayarıma da indirmiştim bir şey olmamıstı. Kaspersky'la tam tarama yaptım bir şey çıkmadı.

Selam Dostum Büyük İhtimalle Virüs İçermiyor Çünkü Kaç Senedir kullanıyorum Ve O Sitenin Adminiyle Görüşüyorum Bir Ara Bende Sormak İstedim Site Sahibine Discord Aracılığıyla Yazdım Virüs İçermediğini Paylaşmadan Önce Taradıklarını Söyledi.

Selam Dostum Büyük İhtimalle Virüs İçermiyor Çünkü Kaç Senedir kullanıyorum Ve O Sitenin Adminiyle Görüşüyorum Bir Ara Bende Sormak İstedim Site Sahibine Discord Aracılığıyla Yazdım Virüs İçermediğini Paylaşmadan Önce Taradıklarını Söyledi.
Tabiki Eğer Güvensizlik Varsa İçinizde Eset Antivirüs Programı İle Tarayın.

Son düzenleme:
Selam dostum büyük ihtimalle virüs içermiyor çünkü kaç senedir kullanıyorum ve o sitenin adminiyle görüşüyorum bir ara bende sormak istedim site sahibine Discord aracılığıyla yazdım virüs içermediğini paylaşmadan önce taradıklarını söyledi.

Tabii ki eğer güvensizlik varsa içinizde ESET antivirüs programı ile tarayın.

Teşekkürler hocam sorunsuz şekilde indirdim.

Selam dostum büyük ihtimalle virüs içermiyor çünkü kaç senedir kullanıyorum ve o sitenin adminiyle görüşüyorum bir ara bende sormak istedim site sahibine Discord aracılığıyla yazdım virüs içermediğini paylaşmadan önce taradıklarını söyledi.

Tabii ki eğer güvensizlik varsa içinizde ESET antivirüs programı ile tarayın.

Ben de önceden indirmiştim virüssüz olduğunu biliyordum zaten reklam engelleyici öneren hocam sayesinde indirebildim reklamlar yüzündendi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı