İndirilenler Ana Kayıt Dizini HDD'ye İnmiyor

Spery

Kilopat
Daha fazla  
Yeni bir laptop aldım. FreeDOS olarak geldi. İçindeki SSD'ye Windows atmak istiyorum. HDD'yi de geri kalan depolama için kullanacağım. Ben format atarken SSD'ye yükledim ve HDD'yi de yapılandırdım. Ancak bilgisayarı açınca HDD gözükmüyordu. Araştırdım onu göstermeyi başardım. Ana kayıt dizini yaptım araştırarak ama hâlâ indirilenleri SSD'ye atıyor ve alakalı mı bilmiyorum ama GeForce Experience indirdim SSD'ye indi HDD'ye kurdum ama çalışmadı. Sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirme işlemi için kullandığın program,uygulama,yazılım ne ise arayüzünde sana indirme işlemi sırasında nereye kayıt yapacağını gösteren ve genelde bunu değiştrimeni de sağlayan bir arayüzü vardır. Bu sorunu bu şekilde halledebilirsin. Geforce Experiance sorununa gelince tavsiye edilen yükleme yöntemi işletim sistemi ile aynı bölümde olması yönünde ,yinede farklı bir bölüme kurmak istiyorsan web sayfasından S.S.S e bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı