Steam İndirimde hangi oyunlar alınır?

Shadexdd

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-11400F , PNY Geforce RTX 3060 RIPJAWS 16 GB RAM , Powerboost Kasa , ASUS PRIME B56M-K , Logitech G102 8000 DPI Fare , Gamebooster Gamer Klavye , Asus Wireless-AC1300 USB-AC58 Dual-band USB Adapter , Rempage Kulaklık Asus Tuf Gaming Monitör , Kioxia 500GB SSD , Kingston 64 GB USB , HP Laser Jet P1005 Yazıcı.
300 TL harcıyabilirim. Savaş, futbol, araba, tır oyunları severim fakat saracak oyunlar olmasını rica ederim.

Doom ve Doom Eternal aldım sana da tavsiye ederim.

RimWorld alabilirsin o tür oyunları seviyorsan binlerce saat oynanacak içeriği var.

Mass Effect Legendary Edition. Ben eski seriyi oynadım çok efsane oyun yenilenmişi hazır indirimde.

300 TL harcıyabilirim. Savaş, futbol, araba, tır oyunları severim fakat saracak oyunlar olmasını rica ederim.
Sana baldan tatlı baldan ucuza bulabileceğin bir oyun önereyim Holdfast nations at war çok oyunculu dünya savaşını konu alan biraz da gerçekçi bir oyundur 12.50TL almanı şiddetle öneririm.

Direksiyon seti olmadan oynanabilması gerek.

Sana baldan tatlı baldan ucuza bulabileceğin bir oyun önereyim holdfast nations at war çok oyunculu dünya savaşını konu alan biraz da gerçekçi bir oyundur 12.50TL almanı şiddetle öneririm.

Bu oyunu alacağım peki başka ne alabilirim?

Wolfenstein alt history Collection alınabilir tabii ki Almanya da yaşamıyorsan :D şaka bir yana tarihe azcıkta olsa merakın varsa epey doyurur hikaye bakımından al gitsin.

Biraz pahalıymış.

Yeni konular

Geri
Yukarı