İndirimde Logitech GPX alınır mı?

Bütçe
3.000

virtuos

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Logitech GPX 2749₺'ye düşmüş Mediamarkt'ta alınır mı? Forumu okudum olumlu yorum yok nerdeyse, normalde direkt almam geçerim ama nerdeyse bütün profesyoneller kullanıyor kafam karışık yardımcı olursanız sevinirim.
Şu anda Razer Deathadder v2 kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_4940.png
    IMG_4940.png
    163,5 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlardaki en düşük fiyatı bu. Bir fareye ihtiyacınız varsa alın tabii ki. Sorun çıkması anında logitech servisi direkt yardımcı olur.

Bu fiyata bedava. Alın geçin.
Son zamanlardaki en düşük fiyatı bu. Bir fareye ihtiyacınız varsa alın tabii ki. Sorun çıkması anında logitech servisi direkt yardımcı olur.

hocam nijitsu limzo falan boyle markaları önermişler hep bunun yerine, bu mouse için çöp,balon,alınmaz vs çok yazılmış.

Hocam nijitsu limzo falan boyle markaları önermişler hep bunun yerine bu mouse için çöp, balon, alınmaz vs çok yazılmış.

Piyasada Gpx'in bir sürü muadili var 1000TL bandında ve hepsininde kaliteli ve farkı olmadığı iddia ediliyor Gpx'in normal fiyatında iken bu tür modeller belki alınabilir ama bu kadar düşmüşken ve imkan varsa alınması lazım sonuç olarak boru değil bu. Bütçeniz varsa alın geçin kısacası mouse sıkıntısı çekmezsiniz.

Piyasada Gpx'in bir sürü muadili var 1000TL bandında ve hepsininde kaliteli ve farkı olmadığı iddia ediliyor Gpx'in normal fiyatında iken bu tür modeller belki alınabilir ama bu kadar düşmüşken ve imkan varsa alınması lazım sonuç olarak boru değil bu. Bütçeniz varsa alın geçin kısacası mouse sıkıntısı çekmezsiniz.
Sağ olun hocam, aslında mousemden memnunum ama kablosuza geçmek istiyorum.

Alabilirsin ama skatezler berbat, değiştirmeden kullanamazsin skatezleri yani, tiger ice takabilirsin skatez olarak.

Şarj ömrü çok iyi GPX'in. O konuda bir artısı var ama umarım eski batch göndermiyorlardir çünkü eski batchlerde çift tıklama sorunu vardı switch kaynakli.

Yeni konular

Geri
Yukarı