Steam ilkbahar indiriminde neler aldınız?

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba. Öncelikle hangi oyunları aldınız? Ben öncelikle Resident Evil 7 ve Resident Evil Village aldım sonra etailden 190 TL fiyatına etailman25 kuponuyla beraber uyguna gelen Marvel Spider-Man Remastered oyununu aldım.
The Walking Dead'ın oyunu sonra DMC5 ve Phantom Pain aldım son olarak açıkçası ben bayağı oyun aldım.

Merhaba. Öncelikle hangi oyunları aldınız? Ben öncelikle Resident Evil 7 ve Resident Evil Village aldım sonra etailden 190 TL fiyatına etailman25 kuponuyla beraber uyguna gelen Marvel Spider-Man Remastered oyununu aldım.
The Walking Dead'ın oyunu sonra DMC5 ve Phantom Pain aldım son olarak açıkçası ben bayağı oyun aldım.

4070'li sistem diziyorum oyun alamadım :(

Çok oyuna ihtiyacım olmamasına rağmen merak ettiğim iki oyun vardı, Star Wars Jedi Fallen Order ve DMC5'i aldım Star Wars beklediğimden iyiydi dmc idare eder :) Ayrıca The Last of Us Part I Dijital Deluxe versiyonunu da uygun görüp ön siparişini verdim çıktığı zaman muhtemelen zamlanacak oyunlardan birisi.

4070'li sistem diziyorum oyun alamadım :(

Bende RX 6700 XT sistem aldım yeni kurulumu yapılacak hayırlı olsun şimdiden size.

Çok oyuna ihtiyacım olmamasına rağmen merak ettiğim iki oyun vardı, Star Wars Jedi: Fallen Order ve DMC5'i aldım Star Wars beklediğimden iyiydi DMC idare eder :) ayrıca The Last of Us part ı dijital Deluxe versiyonunu da uygun görüp ön siparişini verdim çıktığı zaman muhtemelen zamlanacak oyunlardan birisi.

Ben yeni sistem aldım bana hediye gelecek TLOU1 AMD ekran kartlarına öyle hayırlı olsun oyunlarınız.

Bende RX 6700 XT sistem aldım yeni kurulumu yapılacak hayırlı olsun şimdiden size.

Ben yeni sistem aldım bana hediye gelecek TLOU1 AMD ekran kartlarına öyle hayırlı olsun oyunlarınız.
Sizede hayırlı olsun hocam. İyi günlerinizde kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı