İndirimlerde neler aldınız?

1860 liraya geldi. 500 TL'ye acer nitro 1ms 75hz monitör alacağım indirimler bitmeden inşallah.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191123_041528.jpg
    Screenshot_20191123_041528.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 35
ASUS P503 Rog Pugio Aura Sync RGB Gaming Mouse Satın aldım. Bu fiyata nasıl sizce başka sitelerde 800 TL ve 400 TL arası satılıyor.
sa.JPG

İki adet, Roberto Cavalli ve Calvin Klein Euphoria parfüm, yanında farklı kozmetik ürünleri, smoothie yapmak için blender, kulaklık, kulaklık standı, PS controller. Direksiyon standı da almayı düşünüyorum ama ikinci el bulabildim, sıfırı stokta yok. İkinci el fiyatı bile 950TL, alternatif olarak daha ucuz ama yine kaliteli bir şeyler arıyorum hala. Bunlar dışında oyun olarak bu sefer boş hesabıma RDR2 aldım arkadaşımla oynayabilmek için, Gears 5, yedek hesabıma R6S, Football Manager 2020, Far Cry: New Dawn.

Hala ekran kartı arayışındayım (Nvidia). Eğer düzgün bir sitede 1080 ve üzeri ekran kartlarında "gerçek" bir indirim görürseniz lütfen link yollayın. Ben rastlamadım güzel bir indirime.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı