Satılık İndirimli CS2 skinleri

Xaraca

Hectopat
CS2 skinlerimi gerçek paraya çevirmek için istediğiniz skini indirimli olarak size gönderiyorum.

Ödemeyi IBAN olarak alacağım. sadece nakit ödeme alıyorum, farklı tekliflerde (kasa takası vs.) Bulunmayınız. önce ödeme sonra skin şeklinde kabul edebilirim.

Envanterimdekiler hariç istediğiniz bir skin varsa da bulabilirim.

Minimum 50 TL değerinde skin siparişi alıyorum.

★ Bowie Knife | Stained (Field-Tested) / 4150 TL
Desert Eagle | Code Red (Well-Worn) / 535 TL
★ Driver Gloves | Overtake (Well-Worn) / 2450 TL

İletişim için;
Discord: Karaca13.
Steam: Steam Community :: SOLDIER BOY

Referans konu 1
Referans konu 2
Referans konu 3
Referans konu 4
Referans konu 5 (Eldiven)
Referans konu 6 (Bıçak)

Konu kilitlenene kadar aktiftir, görürseniz yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
1710628044111.png

1710628065668.png

Bakmaya üşenen olursa ben baktım, M4A4 | The Emperor için fiyatta bir şeyler yapabilirseniz değerlendirebilirim hocam.

Fotoğraf eklediğiniz için teşekkürler hocam.

Maalesef M4A4 için daha fazla indirim yapmayı düşünmüyorum hocam. Fiyatını diğer sitelere bakarak en uygunu olarak koydum.
Eki Görüntüle 2143112

DMarket'te en ucuzu 6.77 dolar (217 TL)

DMarket'ten 7 TL daha fazla verip alabiliriz, hem daha güvenilir olur diye düşünüyorum, fiyatta son bir şey yapmayacak mısınız?

DMarket'ten 7 TL daha fazla verip alabiliriz, hem daha güvenilir olur diye düşünüyorum, fiyatta son bir şey yapmayacak mısınız?
Yeterince referansım var hocam, yine de güvenmiyorsanız oradan alabilirsiniz. Anlık olarak DMarket'te en ucuzu 232 TL.

Buff163 %85 oranından satış yapar mısınız?

Ayrıca bu tarz takas-satışta BUFF163 satış fiyatı baz alınır. DMarket veya ShadowPay vs. değil.

Buff163 %85 oranından satış yapar mısınız?

Ayrıca bu tarz takas-satışta BUFF163 satış fiyatı baz alınır. DMarket veya ShadowPay vs. değil.
BUFF163 DMarket'e göre daha pahalı hocam. Fiyat nerede ucuzsa oraya göre fiyat yazıyorum. Teklifiniz için teşekkürler fakat o kadar indirim yapmayı düşünmüyorum.

BUFF163 DMarket'e göre daha pahalı hocam. Fiyat nerede ucuzsa oraya göre fiyat yazıyorum. Teklifiniz için teşekkürler fakat o kadar indirim yapmayı düşünmüyorum.
Anlıyorum hocam ama globalde alım-satımlarda baz fiyat olarak DMarket değil Buff163 kabul ediliyor.

Hocam AK'yi 750TL yaparsanız alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı