Satılık İndirimli Ortak Oyun Hesapları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam anlamadım şimdi hesaba ortak mı ediyorsunuz yoksa direk bize mi veriyorsunuz? Çünkü bu fiyata alınan hesaplar sağlam değil çünkü yaşadığım olay.
Tabii ki de hocam. :)
?

Son düzenleme:
Hocam anlamadım şimdi hesaba ortak mı ediyorsunuz yoksa direk bize mi veriyorsunuz? Çünkü bu fiyata alınan hesaplar sağlam değil çünkü yaşadığım olay.

?
Ortak hesap derken bir hesabı birden fazla kişinin kullanmasından bahsediyorum. Offline şekilde sıkıntısız oynarsınız. 3 ay oldu sanırım, henüz hiçbir sorun yaşanmadı yanlış hesap vermem dışında. :D Patlayanlara da yeni hesap verdim. Patlama konusunda garantim yok ama elimden geldiğince yardım ederim. Şüpheniz olmasın.

Her şeye indirim yaptım. 3 TL ile neler yapabileceğinize bir bakalım:

sherlock holmes: The devil's daughter: 3 TL (Online giriş yapılabilir, Steam hesabıdır.)
Cyberpunk 2077: 3 TL (offline oynanır, Steam hesabıdır.)
RDR 2: 3 TL (offline oynanır, Steam hesabıdır.)
Detroit: 3 TL (offline oynanır, Steam hesabıdır.)
AC: Valhalla: 3 TL (Uplay hesabıdır, yalnızca GFN'le oynayabilirsiniz.)

Bir de 6 TL'lik 2 hesap var, bunlarda birden fazla oyun olduğu için 6 TL yaptım. İsteyene indirim de yapılabilir.

Forza Horizon 4 + Xbox Game Pass: 6 TL (Microsoft hesabıdır. Offline oynanır.)
Bannerlord + Witcher 3: 6 TL (offline oynanır, Steam hesabıdır.)

Dediğim gibi, haksız rekabet ortamından dolayı fiyatları böyle makul gördüm. Yoksa elime cidden para geçmeyecekti. Hesaplarla ilgili bir sorun olursa bana ulaşabilirsiniz, müsaitsem yardımcı olurum.

Ödeme yöntemleri: IBAN dışında fark etmez, oyun ile ödemede fiyatları biraz yükseltmem gerekir. Malum 3 TL'ye Mortal Kombat 11 yok. :p

Eğer talep olursa FIFA 21'i de 3 TL'ye getireceğim, toplam 3 talep gelirse Steam hesabı olarak alacağım. FIFA 21 istiyorsanız konuya cevap olarak yazabilirsiniz.

İletişim adreslerim:

Discord! Ddlao#2077
Steam: Ddlao.
Telegram: @DDLAO

Hocam Valhalla normal olarak oynanmıyor mu?

Hocam Valhalla normal olarak oynanmıyor mu?
Hocam oynanır da oyun dosyasını bulamadım. Direkt Origin'den indirmeye çalışınca da "Too many computers." hatası verip Offline'a atıyor. Aslında internette bir sürü dosya var fakat virüs meselesinden pek yanaşmıyorum ona. Eğer bulabilseydim FIFA 21 de koyabilirdim ama işte yine aynı hatayı veriyor. :(
RDR2 ve CP2077 kaç olur son? Ve ödeme yöntemleri neler?
Hocam isterseniz Discord'dan konuşabiliriz.

@AdamOlanaÇokBile hocam Bannerlord bulunuyor elimde, isterseniz alabilirsiniz. :)

Son düzenleme:
Hocam Steam itemi kabul ediyor musunuz? Yazmıştım ama cevap vermemişsiniz.

Hocam oynanır da oyun dosyasını bulamadım. Direkt Origin'den indirmeye çalışınca da "Too many computers." hatası verip Offline'a atıyor. Aslında internette bir sürü dosya var fakat virüs meselesinden pek yanaşmıyorum ona. Eğer bulabilseydim FIFA 21 de koyabilirdim ama işte yine aynı hatayı veriyor. :(

Hocam isterseniz Discord'dan konuşabiliriz.

@AdamOlanaÇokBile hocam Bannerlord bulunuyor elimde, isterseniz alabilirsiniz. :)

Hocam istek attım kabul edebilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı