İndirimli Televizyon Önerisi

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bulunduğumuz günlere özel televizyonlara özel indirimler olabileceği kanaatindeyim ve orta hallice fazla büyük ve özelliklerle donatılı olmayan hesaplı TV önerisi istiyorum. HD olarak önerilere açığım. Öyle aman aman Smart TV özelliklerine de pek ihtiyaç yok. TV piyasasını, pek takip ettiğim söylenemez ancak teknik donanım olarak iyisini, takip eden arkadaşlar önereceklerdir. İndirimlerle iyi fiyatla televizyon önerilerinize ihtiyacım var. İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi kullandığım Philips 32BDL4012 modleline bakabilirsiniz.

Renkler biraz parlak ayar yaptım ama evde olduğum için maalesef atamam.

Kendi kullandığım Philips 32BDL4012 modleline bakabilirsiniz.

Renkler biraz parlak ayar yaptım ama evde olduğum için maalesef atamam.

Fiyatına göre özellikleri ve kullanım açısından birtakım detayları verirsen çok memnun olurum, yanı almış olmuş olmak için almayayım.

Fiyatına göre özellikleri ve kullanım açısından birtakım detayları verirsen çok memnun olurum, yanı almış olmuş olmak için almayayım.
Renk bakımında vb. iyi bu bütçede daha çok Awox gibi markalar varken Philips bu modeli cidden uygun ve paneli güzel ama dahili uydu alıcısı yok ayrı olarak alınmalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı