İndirme hızı ciddi derecede düştü

teraspy

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, indirme hızım Steam de 8 Mbps idi. dün CS2'yi güncellerken 2 Mbps ile güncelledi. İlk kez bu kadar düşük gördüm sonra EA'dan Battlefield 1'i indirirkende 2 Mbps ile indiriyordu. Yeniden başlattım bilgisayarı sorun hala devam ediyor, ne yapmam gerek?

Modemi kapatıp açmayı deneyin. Ayrıca komşularınız bağlanıyor olabilir ben yaşamıştım.😄

Bu kadar değildir herhalde :)

Dosya Ekleri

• 20231129_113935.jpg
    20231129_113935.jpg
    442,4 KB · Görüntüleme: 37
Öncelikle merhaba, indirme hızım Steam de 8 Mbps idi. dün CS2'yi güncellerken 2 Mbps ile güncelledi. İlk kez bu kadar düşük gördüm sonra EA'dan Battlefield 1'i indirirkende 2 Mbps ile indiriyordu. Yeniden başlattım bilgisayarı sorun hala devam ediyor, ne yapmam gerek?
Modem'i kapatıp açın olmazsa müşteri hizmetlerine ulaşın. Şirketleri darlamadığınız sürece düzelmez. 2 yıl TT kullandım son 2 ay beni çileden çıkarttılar ne stabil bir internet vardı ne de vaad ettiği hızı alıyordum. Şu an kullandığım internette de düşüşler yaşıyorum ancak modemden kaynaklı oluyor genelde.

Modemi kapatıp 10 dk bekledim olmadı hala 2 MB ile indiriyor Superonline kullanıyorumda internette aramam mı gerekiyor superonlinenı.

Yeni konular

Geri
Yukarı