İndirme hızı çok yavaş

llixx

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarda yaptığım her indirme işlemi aşırı derecede yavaş oluyor. İnternet hızım düşük değil sitelerin vs yüklenme hızı gayet iyi fakat bir dosya indirirken 20kb/sn hatta daha altına bile düşüyor. Sorun belki tarayıcıdadır diye başka alternatifleri de denedim fakat aynı sorun hepsinde var. Hatta Steam üzerindeki indirmeler de böyle oluyor maalesef. 50 MB'lık dosyanın inmesi için 20 dakika bekliyorum. Burada gördüğüm birkaç tavsiyeye dayanarak parallel download ayarını açtım fakat o da bir şey değiştirmedi. Bu arada indirmeye başladığımda 2mb/sn'den başlıyor ve hızlı bir şekilde kblara düşüyor. Nasıl çözebilirim acaba?

Enthernet bağlayabilirsin, modem ayarlarından yabancı birilerinin olup olmadığına bakabilirsin veya benim önerin Opera GX tarayıcı kullanabilirsin.

Zaten son bir haftaya kadar gx kullanıyordum orada da aynı, modem ayarlarında da sıkıntı yok. Enthernet bağlantısından kastın kablolu ise zaten oyle kullanıyorum her turlu aynı sıkıntı.

Zaten son bir haftaya kadar gx kullanıyordum orada da aynı, modem ayarlarında da sıkıntı yok. Enthernet bağlantısından kastın kablolu ise zaten oyle kullanıyorum her turlu aynı sıkıntı.

Müşteri hizmetlerini arayabilirsin sorunun sende olduğunu söylerlerse tekrar ara. İndirme esnasında Cheat Engine kullanabilirsin fayda edebilir.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı