İndirme hızı yavaşladı

JustGlurp

Decapat
İlk görselde görüldüğü gibi bir internetim var başka internet hız hesaplayıcılarından baktığımda hemen hemen aynı değeri aldım ama Epic Games'den, Steam'den veya Google'dan bir oyun indirirken maksimum 2.30 MB/s indiriyor ediyor eskiden 3 ve 4 hatta 4.5a kadar çıktığını görmüştüm ancak şu 1 aydır bir yavaşlama var ve kendiliğinden oldu anlamadım yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    16,4 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    16,7 KB · Görüntüleme: 46
23-24 Mpbs hızlarında 2.3-2.5 civarı indirme yapmanız normal çünkü alabildiğiniz max veri bu kadar. 4.5 civarına çıkması 35-40 Mpbs civarında bir bağlantı hızı gerektirir. Hangi operatörü kullanıyorsunuz, Turk Telekom vb. taahhütlü bir sözleşmeniz var ise aldığınız paket nedir?

İlk görselde görüldüğü gibi bir internetim var başka internet hız hesaplayıcılarından baktığımda hemen hemen aynı değeri aldım ama Epic Games'den, Steam'den veya Google'dan bir oyun indirirken maksimum 2.30 MB/s indiriyor ediyor eskiden 3 ve 4 hatta 4.5a kadar çıktığını görmüştüm ancak şu 1 aydır bir yavaşlama var ve kendiliğinden oldu anlamadım yardımcı olabilir misiniz?

Laptopun sıkıntılı olabilir benimkisindede aşırı kötü hiçbir şey yapamıyorum. İade edeceğim sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı