İndirme programı olarak ne önerirsiniz?

İndirdiğin torrent sitesi güvenilir değilse virüslü olabilir. Yorumlarını okumaya çalış indirmeden önce. Torrent için uTorrent kullanabilirsin. Aynı zamanda internette kullanışlı bir Downloader arıyorsan, IDM yani Internet Download Manager var. Gayet başarılı bir program. Kullanabilirsin.

İndirdiğin torrent sitesi güvenilir değilse virüslü olabilir. Yorumlarını okumaya çalış indirmeden önce. Torrent için uTorrent kullanabilirsin. Aynı zamanda internette kullanışlı bir Downloader arıyorsan, IDM yani Internet Download Manager var. Gayet başarılı bir program. Kullanabilirsin.

Aynen, şu 2 program senin işini görür : uTorrent ve Internet Download Manager(IDM).

Son düzenleyen: Moderatör:
IDM evet tavsiye ederim başkan çok güzel bir şey, yok kullanmam dersen firefox daha güzel indiriyor bana göre.

Arkadaşlar IDM işe yarıyor mu gerçekten? :D Ben dümdüz Chrome'un indiricisini kullanıyorum. IDM tavsiye eder misiniz?

Şu zamana kadar Chrome indiricisine nasıl dayandın merak ediyorum. :D Gerçi ben IDM'ye alıştığım için zor geliyor olabilir. Evet IDM'yi kesin kullanmalısın.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı