Güncel olarak hangi tarayıcıyı önerirsiniz?

• Konuyu başlatan Beck
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 806
Son zamanlarda Google Chrome çok fazla çökmeye başladı. Tarayıcıyı Görev Yöneticisi'nden tamamen kapatmadan ne yeni bir sekme açabiliyor ne de açık bir sekmede işlem yapabiliyordum. Birkaç gündür Edge kullanmaya başladım. Hangisinin hız konusunda daha iyi olduğuna karar veremedim sanırım hemen hemen aynılar. Edge'e geçerken Google Chrome hakkındaki bütün verilerimi tek tuşla çekip kendisine işledi. YouTube, Twitch gibi sitelerde bile giriş yapmadan giriş yapılmış halde kullanmaya devam ettim sanırım çerezleri de çekiyor. Eğer Chrome'dan Edge'e geçmek isteyen ama üşenen varsa hiç üşenmesine gerek yok uğraşmadan her şeyinizi geçiriyor tek tıkla.

Onun dışında sorum şu son zamanlarda kullandığınız en iyi tarayıcı nedir? En iyi tarayıcı Google Chrome diyecekler için Chrome kullanmaya devam edemem maalaesef bu çökme sorunu canımı sıkmaya başladı. Önerileriniz nedir Edge sizce en iyi tercih mi?

Ungoogled Chromium 160 MB RAM kullanımı Full optimizeli.

Arayüzü ve kullanımı benim ihtiyaçlarıma göre çok iyi olduğu için Opera kullanıyorum. Özellikle GX Corner özelliği bayağı iyi.

Ungoogled Chromium 160 MB RAM kullanımı Full optimizeli.
Ungoogled chromium da güzel de hocam bazı sayfalarda garip şekilde daralma mı desem yazılarda bozulma mı desem öyle bir sıkıntı vardı. Kullanıyorum gene de hoş, güzel, karşılaştırılan tarayıcılardan daha hafif.

Ungoogled Chromium da güzel de hocam bazı sayfalarda garip şekilde daralma mı desem yazılarda bozulma mı desem öyle bir sıkıntı vardı. Kullanıyorum gene de hoş, güzel, karşılaştırılan tarayıcılardan daha hafif.

Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım. RAM yetersizliğinden veya PC'deki bir sorundan kaynaklı oluyordu.

Opera'dan bayağı memnunum Hocam. Birkaç tane tarayıcı denedim içinde en hızlı ve akıcı hissiyatlı olan Opera. Arayüzü de kolay ve çok fazla RAM yemiyor.

Geri
Yukarı