İndirme ve yayın izlerken PC reset attı

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta da yazdığım gibi arkada son çıkan Call of Duty oyununun güncellemesini indirirken Twitch'te yayın izliyordum ve ekran aniden dondu ve sonra monitörden çok fazla ses gelmeye başladı böyle cızırtı gibi, yaklaşık 5-6 saniye sonra da PC kendine reset attı şu an bir sorun yok kullanıyorum ama böyle ilginç bir sorun neden olabilir?

Taktığım Display Port'u da başka bir porta bağladım ne olur ne olmaz diye, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam,

9700k,
2080s,
z390p anakart,
16 ram 3000 mhz,
750w psu,
500 ssd,1tb da hdd var,

2 hafta falan oldu alalı ben kendim topladım.

Hocam,
Yani büyük ihtimalle PC güncellmeme atıyordu senin bilgisayar herhangibir şekilde nedensiz yere kapanmaz sorun etmene gerek yok ama Virus'de olabilir bende de oldu 2, 3 defa virüs nedeniyle PC resetledi kendini.Sen onu bir antivirüse tarat

Valla işte arkada indirmeye aldım sonra twitchte yayını açtım izlioyrdum birden dondu ekran mouse falan hareket etmedi sonra 5-6 saniye sonra mönitörden cızırtı geldi baya geldi ama sonra pc kendine reset attı şuan sorun yok ama çok tuhaf ve inanılmaz ilginç bir sorun ya dün indirme yaparken elektrikler gitmişti acaba ondan kaynaklı mıdır ki anlamadım ya bu pc işi harbi sakat ya

Hayır problem şurda bak,dişimizden tırnağımızdan çektik o kadar çalıştık yıllarca az buz para vermedik bu sisteme almışken iyisi olsun diye şimdi böyle olunca insanın canı sıkılıyor yarın bir gün bozulunca kim bilir neler olacak :(

Valla bro işte bu sorun o kadar çok şeyden kaynaklanabilir ki ondan dolayı kendim bi bakıcam ona göre hareket edicem sen yine düşünüp okuyup yazdın çok teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı