İndirme yaparken 60 GB alan 1 GB'a düştü

Umut Yaş

Decapat
Daha fazla  
Dün gece Torrent'te oyun inerken PC'yi açık bıraktım arkada indi. 60GB alan boştu sabah baktım 1GB'a kadar düşmüş. Uygulama da inmiş uygulamayı sildim şu an 17GB alan gözüküyor normalde Torrent dosyası silinmiş 60 70 küsur alan boş olmalı. Nasıl düzeltebilirim?

Düzeldi nedense. Xbox Games adlı bir klasör buldum. Yerel diskte içerisinde iki klasör vardı. İçlerinde 2 GB 3GB dosyalar vardı. Klasörleri sildim 70 GB yer açıldı ama neden böyle olduğunu bilmiyorum ve 2 GB falan daha silinmedi. Silemiyorum da. Nasıl silebilirim? Veya neden oldu bu?
Bilen yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığın ekran görüntüsünün alakası ne? Ayrıca Windows'tan ban yemek diye bir şey yok. Israrla söylüyorum virüs olmayan korsan oyunlar zararlı falan değildir neyi zararlı olacak?

Yanlış cracklenmiş Windows'ların bir daha açılmamasına benzer bir olaydan bahsediyorum aslında ban yemiş yanlış bir kullanımdı.

Yanlış cracklenmiş Windows'ların bir daha açılmamasına benzer bir olaydan bahsediyorum aslında ban yemiş yanlış bir kullanımdı.

Yanlış cracklediği için olmuş olabilir mi? Ben de yoğurt alayım 2 gün rafın üstünde bırakayım sonra yiyeyim AA yoğurt bozuk demek ki bütün yoğurtlar bozuk diyeyim. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Kardeşim ya bilgisizsin ya yaşın küçük sağdan soldan duyduğun şeyleri gerçek zannediyorsun bu olabilir herkesin saçma inançları, doğru bildikleri yanlışlar olabilir ama "crack" sisteminin nasıl işlediğini, korsan dünyasındaki dengeleri vb. bilmeden fikirlerini gerçekmiş gibi insanlarla paylaşıp kaos yaratmanı önermem.

Çözdüm sorunu antivirüs ile ama senelerdir Torrent kullanıyorum ve hiç böyle bir şey olmamıştı gece açık bırakmıştım oyun insin diye sabah Xbox Game adlı klasörü dopdolu buldum Xbox uygulamasına girdiğimde de nedense indirmediğim Hitman 3 gibi oyunlar indirmeye başlatılmış.

Minin virüsü varmış antivirüs uygulaması ile karantinaya aldım sonra da sildim geri gelir mi hiçbir şey yapmasam bile?

Şu an tek bir sıkıntım var.

1694251067955.png

Bu klasörü silemiyorum izin gereksinimi yok diye yeniden denettiriyor.

Geri
Yukarı