İndomie noodle seven var mı?

Bazen sosunun tadını asla vermiyor ve o zaman güzel olmuyor. Bazen de sosu çok iyi lezzetini bırakıyor ve tadına doyum olmuyor. Çok uzun zamandır sosun tadını almamaya başladım, sosu sonradan eklememe rağmen nedense tadını vermiyor.

Bazen sosunun tadını asla vermiyor ve o zaman güzel olmuyor. Bazen de sosu çok iyi lezzetini bırakıyor ve tadına doyum olmuyor. Çok uzun zamandır sosun tadını almamaya başladım, sosu sonradan eklememe rağmen nedense tadını vermiyor.

Sosunu önceden ekle hem noodle geçer hem de suyu lezzetli olur.

Sosunu önceden ekle hem noodle geçer hem de suyu lezzetli olur.

Onu da düşündüm fakat su kaynadıkça suyun buharıyla sos da uçar diye yapmamıştım :D

Merhaba. Bugün sürekli sosyal medyada gördüğüm ve herkesin önerdiği ındomie'yi denemek istedim. Denemem ile birlikte AF edersiniz ağzımdan çıkarmam bir oldu.

İnsanlar ironi amaçlı mı güzel diyorlar yoksa cidden mi güzel diyorlar anlamadım?

Sizin düşünceleriniz nedir?

1 TL'ye noodle. Oldukça mantıklı. Fast food gibi pahalı ve parasının karşılığını vermeyen (çoğunlukla) şeylerden daha iyi bence. Ha tabii en son baktığımda 1 TL idi şimdi ne olmuştur bilinmez.

Bunun belli bir pişirme dakikası var, kişisel tercih tabii. Bazısı diri şeklini beğenmez bazısı yumuşak şeklini. Eğer yumuşak seviyorsanız 4-5 dakika pişirin. Ama benim gibi diri seviyorsanız 3 dakikayı asla geçmesin. Ziyan olmasın diye zorla yiyorsunuz sonra.

Geri
Yukarı