İndomie noodle seven var mı?

Yurtta aç kalınca yiyorduk ve bence hepsinin tadı güzel. Özellikle baharatı efsane. Benden tavsiye tavuklusunu deneyin. O yağ tadını bozmuş olabilir. Gariban öğrenci yiyeceği ama ilerde ona da zam gelir. :(

İçinde "Monosodium Glutamate" adlı zehir gibi bir tad arttırıcı var, çok zararlı olmasına rağmen tadı ne kadar kötü olursa olsun insanlar beğeniyor ve bağımlı oluyor.

İçinde "Monosodium Glutamate" adlı zehir gibi bir tad arttırıcı var, çok zararlı olmasına rağmen tadı ne kadar kötü olursa olsun insanlar beğeniyor ve bağımlı oluyor.

Hocam tat arttırıcıların mantığı ne? Burger King gibi fast food restoranlarında da var diyorlar ama ben yerken lezzet bile almıyorum ki bağımlısı olayım. Açıkçası noodle da öyle bir lezzet vermiyor bağımlı olacak kadar.

Hocam tat arttırıcıların mantığı ne? Burger king gibi Fast food restoranlarında da var diyorlar ama ben yerken lezzet bile almıyorum ki bağımlısı olayım. Açıkçası noodle da öyle bir lezzet vermiyor bağımlı olacak kadar.

Hocam benim de hangi mantıkla çalıştığı hakkında çok bir bilgim yok, biraz araştırmak lazım, "Çin tuzu" olarak da geçiyor bu tad arttırcı ve zararlı oldugu kesin, başka pek bir bilgim yok.

Merhaba. Bugün sürekli sosyal medyada gördüğüm ve herkesin önerdiği ındomie'yi denemek istedim. Denemem ile birlikte af edersiniz ağzımdan çıkarmam bir oldu.

İnsanlar ironi amaçlı mı güzel diyorlar yoksa cidden mi güzel diyorlar anlamadım?

Sizin düşünceleriniz nedir?
Bence mükemmel.

Yeni konular

Geri
Yukarı