İndomie Noodle'a 50 kuruşluk zam

378352

Hectopat
Makaleler
3
Bugün a-101'de 70 gr. İndomie markalı noodle çeşitleri 50 krş. zamlandı. Zam öncesi 2.20 TL'ye satılan Noodle'lar son zamla beraber 2.75 TL'den satıştalar. Bugün BİM veya şok markete gidecek varsa noodle fiyatlarına bakabilir mi? Siz bu zamlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bugün a-101'de 70 gr. İndomie markalı noodle çeşitleri 50 krş. Zamlandı. Zam öncesi 2.20 TL'ye satılan Noodle'lar son zamla beraber 2.75 TL'den satıştalar. Bugün BİM veya şok markete gidecek varsa noodle fiyatlarına bakabilir mi? Siz bu zamlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bizim mahallede ki BİM'de 2, 75.

Arkadaşlar, noodle fiyatı dolar gibi yükseliyor! Bugün BİM marketlerinde Noodle'lar 3.75 civarında satılıyor. Telefonu alıp çekseydim gösterirdim. BİM'e giderseniz noodle fiyatlarına bakıp haber verirseniz sevinirim. Bu zam en büyüğü bu arada.
Arkadaşlar, noodle fiyatı dolar gibi yükseliyor! Bugün BİM marketlerinde Noodle'lar 3.75 civarında satılıyor. Telefonu alıp çekseydim gösterirdim. BİM'e giderseniz noodle fiyatlarına bakıp haber verirseniz sevinirim. Bu zam en büyüğü bu arada.

Arkadaşlar A-101 marketi'nde de 3.75 olabilir. İnternet sitesinden baktım. Bu zam indiomie noodle kategorisine gelen en büyük zam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı