EA App İnen oyunu tekrar indiriyor

Abdllh11

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 90 GB Battlefield V indirdim, inerken de bir yandan oyun oynuyordum. Daha sonra oyundan çıkıp baktım indirme %4-5 civarındaydı, dosyalardan baktığımda ise 90 GB yüklü gözüküyor, ne yapmalıyım? Teşekkür ederim.

Aynı sorun Mass Effect Legendary Edition ve hatırlamadığım başka bir oyun indirirken başıma geldi. Reddit'te de aynı sorunu yaşayan bir çok kişi var bazen indirip kuruyor bazen de baştan indiriyor sorunun çözümü EA'nin uygulamaya güncelleme getirmesinden geçiyor sanırım.

Aynı sorun Mass Effect legendary Edition ve hatırlamadığım başka bir oyun indirirken başıma geldi. Reddit'te de aynı sorunu yaşayan birçok kişi var bazen indirip kuruyor bazen de baştan indiriyor sorunun çözümü EA'nin uygulamaya güncelleme getirmesinden geçiyor sanırım.

Oyundan bir dosyayı silip, indirmeyi iptal edip tekrar başlatmayı denemeyi düşünüyorum, siz denediniz mi böyle bir şey.

İnme bitip oyun açılabilirken bir anda indirilenler kısmından silindiyse bug oluyor.
İndirme seçeneğinden indirmeye başlarsan oyun direkt olarak iniyor.

İnme bitip oyun açılabilirken bir anda indirilenler kısmından silindiyse bug oluyor.
İndirme seçeneğinden indirmeye başlarsan oyun direkt olarak iniyor.

Kısayol falan yoktu direkt EA App'de indirme 0'dan başlamış.

Cancel dedim ve oyun gitti tamamen.

Tekrar başlattım, geri geldi anlamadım ama hala 0'dan başlıyor.

Geri
Yukarı