ING Bank E-Turuncu hesap nasıldır?

EmreSmskk

Kilopat
Daha fazla  
Birikimlerim için vadeli hesap açmak istiyorum. En uygunu E-turuncu hesap geldi bana daha önce aranızda açtıran kullanan var mı acaba? Bir de internetten başvurdum kargo sözleşme ile banka kartını getirecekmiş kapıda imzalanıp aynı kargoyla geri yollanacakmış sözleşmeler galiba. Evde fazla olmuyorum durum buysa nasıl halledilir? Yorumlarınız için teşekkürler...

Ben geçen hafta açtırıp kullanmaya başladım. %21.5 faiz veriyorlar günlük 1 TL net faiz alıyorum. Hesabımda 1900 TL var. 1.18 civarında yatıyor 0.18'i vergi olarak kesiliyor. İnternetten başvuru yaptım. Evime gelip imzaları alıp kartımı teslim edip döndü kurye. Hesabım aynı gün açıldı. Siz de bu şekilde evde olacağınız bir gün belirleyip başvuru yapın. Ya da gidip şubeden açtırın.

Ben kullanıyorum memnunum. Her an hesabımdan para çekme ihtiyacı hissedebileceğimi bildiğim için günlük faizli en yüksek faizi veren bu. Ondan önce TEB hesabını kullanıyordum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı