İngilizce bilmeden RDR2 oynanır mı?

Arthur Morgan47

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben red Dead redemptinon 2 aldım, ilk 5 saatini bitirdim bayağı gezdim hayvan avladım ve oyun bana hiçbir oyundan almadığım kadar çok keyif verdi. Sorunum ben Türkçe dil desteği olmayan oyunları eastergamers TV, pinti panda gibi kanallarda yaptığım bölümün videosunu izleyerek oyunu bitiriyorum sonra daha da pekişsin diye Full hikaye videosu izliyorum ve oyunu tekrar bitirip anlıyorum. İlk 5 saatini size anlattığım gibi oynadım ve keyif aldım. Böyle selamlaşmaları da anlıyorum şehre çıkrığımda sizce oyunun kalanında dediğim gibi yaparak keyif alabilir miyim? Çünkü çoğu oyunu böyle oynayıp baya keyif alıyorum.

Son düzenleme:
Hocam sıkılabilirsiniz, tavsiyem yama kurmanız.

Arkadaşlar ben red Dead redemptinon 2 aldım, ilk 5 saatini bitirdim bayağı gezdim hayvan avladım ve oyun bana hiçbir oyundan almadığım kadar çok keyif verdi. Sorunum ben Türkçe dil desteği olmayan oyunları eastergamers TV, pinti panda gibi kanallarda yaptığım bölümün videosunu izleyerek oyunu bitiriyorum sonra daha da pekişsin diye Full hikaye videosu izliyorum ve oyunu tekrar bitirip anlıyorum. İlk 5 saatini size anlattığım gibi oynadım ve keyif aldım. Böyle selamlaşmaları da anlıyorum şehre çıkrığımda sizce oyunun kalanında dediğim gibi yaparak keyif alabilir miyim? Çünkü çoğu oyunu böyle oynayıp bayağı keyif alıyorum.

Oynanmaz.

Neden kendine eziyet ediyorsun Türkçe yamasını kur oyna bir süre sonra uğraştırır bu kadar emek.

Yeni konular

Geri
Yukarı