İngilizce dilindeki Windows 7'de Türkçe uyarı geldi

Moon 21

Decapat
Yer
KKTC Girne
Ekran kartı sürücüsünü yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlattım, bir uyarı geldi "sistem ayarlarınız değişti, lütfen bilgisayarınız yeniden başlatın", bu uyarı neden Türkçe olarak gelmiş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sistem ilk kurulurken dil paketi türkçe olarak geldi ise ve siz sonradan dili değiştirdiyseniz önemli kısımlarda dil kurulumdaki dille aynı olur.

İnsanları yanlış yönlendirmeyin.

Eğer sistem ilk kurulurken dil paketi türkçe olarak geldi ise ve siz sonradan dili değiştirdiyseniz önemli kısımlarda dil kurulumdaki dille aynı olur.

İnsanları yanlış yönlendirmeyin.
İsoyu yabancı siteden indirmiştim, sistem kurulurken inglilizceydi, seçmeden hazır English United States ayarı vardı.

Son düzenleme:
Ekran kartı sürücüsünü yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlattım, bir uyarı geldi "sistem ayarlarınız değişti, lütfen bilgisayarınız yeniden başlatın", bu uyarı neden Türkçe olarak gelmiş olabilir?
Meraktan soruyorum neden İngilizce kullanıyorsunuz hocam?

İngilizce kullanmayı daha çok seviyorum. oyunları, programları, tarayıcı vb. şeyleride ingilizce kullanıyorum. Ayrıca ingilizce kullanmamın ingilizce düzeyime çok büyük katkısı var. Çocukluktan beri internet üzerinde yabancı arkadaşlar ile sohbet ederek ve ingilizce arayüzlü oyunlar ve benzeri şeyler ile ingilizce öğrendim ve şuanda ingilizceyi çok iyi anlayabiliyorum. İngilizceyi sadece oyunlardan ve yabancı arkadaşlarım ile sohbet ederek öğrendim diyebilirim, dersten öğrendiğim şey %5-10 civarı.

Son düzenleme:
Ingilizce öğrenmede fazla etkisi var, okuldan değil ingilizce tarayıcı ingilozce oyundan falan öğrendim ingilizceyi tamamen.

Yeni konular

Geri
Yukarı