İngilizce geliştirecek oyun önerisi

Riddikuluss01

Kilopat
Yer
Seyhan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-12400F
ASUS PRIME B660-PLUS D4
ADATA XPG 16GB DDR4 3200 Mhz Ram
İnno3d 4070 Super
Samsung 980 PRO NVMe 1 TB
Kingston NV2 1TB NVMe M.2 SSD
Cooler Master I70C ARGB LGA1700 120mm Hava Soğutucu
ASUS TUF GAMING GT301 Mid Tower Kasa
Herkese iyi bayramlar.
İngilizcemi geliştirecek oyun arıyorum ama hem zevk alacağım hem de dil geliştireceğim bir oyun bulamadım. 'pathfinder Kingmaker'a bir baktım ama FRP türünden olduğu için sanki çok ağır bir dili var gibi geldi. Rica etsem oyun önerebilir misiniz?
(İngilizce seviyem çok iyi değil. Orta seviye diyebilirim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynayarak öğrenmek yerine Udemy'den kurslara bakabilirsiniz. Yaşınızı vs. bilmiyorum ama öğrenciyseniz tam zamanı diyebilirim. Dersleriniz ağır değilken, 7/24 evdeyken kendinizi bu yönde geliştirebilirsiniz.

Herkese iyi bayramlar.
İngilizcemi geliştirecek oyun arıyorum ama hem zevk alacağım hem de dil geliştireceğim bir oyun bulamadım. 'pathfinder Kingmaker'a bir baktım ama FRP türünden olduğu için sanki çok ağır bir dili var gibi geldi. Rica etsem oyun önerebilir misiniz?
(İngilizce seviyem çok iyi değil. Orta seviye diyebilirim)

Skyrim, Dragon Age ve bunun gibi RPG oyunlarını İngilice olarak oynayabilirsin.

Kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle Scribblenauts Unlimited. Oyun inanılmaz eğlenceli ve bu oyunu oynadığın vakit boyunca çok fazla kelime öğrenebilirsin. Türkçe oynanış videosu için şu videoya bak derim. İngilizcen çok kötüyse zorlayabilir ama seni.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı