İngilizce Geliştirme

Bilgiler için teşekkürler. Zaten dizilerden veya şarkılardan dinleyerek cümleleri çıkartabiliyorum. Zaten şuan ki İngilizcem de oyunlardan falan gelme bir İngilizce :D Yurt dışını düşünüyorum imkanım var gibi. Yani kursta burada o kadar parayı verene kadar o paraya biraz daha ekleme yapar yurt dışına giderim diye düşünüyorum.
İyi fikir.:)

Bilgiler için teşekkürler. Zaten dizilerden veya şarkılardan dinleyerek cümleleri çıkartabiliyorum. Zaten şuan ki İngilizcem de oyunlardan falan gelme bir İngilizce :D Yurt dışını düşünüyorum imkanım var gibi. Yani kursta burada o kadar parayı verene kadar o paraya biraz daha ekleme yapar yurt dışına giderim diye düşünüyorum.
Biraz daha eklemekle olmuyor çünkü Türk Lirası kazanıp, pound, dolar, euro harcamak size pahalıya geliyor yaklaşık bir 4X daha fazla ödemeniz gerekebilir. Hedefiniz nedir? Seviye olarak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı