İngilizce geliştirmek için oyun, dizi ve film önerileri

tencereliduduk

Hectopat
Daha fazla  
Şu an hazırlık sınıfındayım. İngilizcem orta düzeyde anlayabiliyorum fakat cümle kurmakta zorlanıyorum. Bunu geliştirmek için bir şeyler arıyorum.

Cake adlı bir uygulama var Google Play üzerinde. Biraz inceledim bayağı yararlı duruyordu dizi ve filmlerden diyalogları kendin seslendiriyorsun uygulamada telaffuzuna puan veriyor.

The X Files, Fringe, The 100 ve The Walking Dead. Oyun olarak aklıma Uncharted serisi ve Shadow of the Tomb Raider geldi.

Ben şahsen Pokemon adlı animeyi altyazılı izliyorum. Kendi orijinal sitesinden izleyebilirsin Pokemon'u orada zaten alt yazı seçenekleri de var. Bu arada İngilizce düzeyi bana düşük geldi.

Ben Pokemon izleyerek İngilizce'mi geliştirdim. Oyun olarak RPG oyunları sana baya yararı olur. İngilizce kitap okumak da İngilizce'ni geliştirir. Ben İngilizce manga okuyorum mesela.

Ben Pokemon izleyerek İngilizce'mi geliştirdim. Oyun olarak RPG oyunları sana baya yararı olur. İngilizce kitap okumak da İngilizce'ni geliştirir. Ben İngilizce manga okuyorum mesela.
Önerebileceğin oyun ve manga var mıdır?
İngilizce kitapları Türkçeye çevirebilirsiniz. Fazlasıyla yararı var.
Örnek kitap var mıdır hocam bildiğiniz ya da ne tür kitaplar olabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı