İngilizce İçin Dualingo Cambly Kullanılır mı?

Emre.wtd

Centipat
İngiizce ogrenmek istiyorum PC'nin telefonun falan her şeyi İngilizce yaptim. YouTube'da İngilizce videolar izlemeye çalışıyorum cok cabuk sıkılıyorum. Son olarak Duolingo Cambly falan kullanılır mı yoksa boş mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İngiizce ogrenmek istiyorum PC'nin telefonun falan her şeyi İngilizce yaptim. YouTube'da İngilizce videolar izlemeye çalışıyorum cok cabuk sıkılıyorum. Son olarak Duolingo cambly falan kullanılır mı yoksa boş mu?

Hocam telefonu bilgisayarı İngilizce yapmakla İngilizce öğrenilmez. Sadece kelime öğrenirsin, cümle eklerini yüklemleri cümle kurmayı kalıpları vs. öğrenmen lazım. Dualingo aşırı basit sadece kelimeleri içeriyor. İngilizce çok öğrenmek istiyorsanız adam gibi bir kursa gidin.

Hocam telefonu bilgisayarı İngilizce yapmakla İngilizce öğrenilmez. Sadece kelime öğrenirsin, cümle eklerini yüklemleri cümle kurmayı kalıpları vs. öğrenmen lazım. Dualingo aşırı basit sadece kelimeleri içeriyor. İngilizce çok öğrenmek istiyorsanız adam gibi bir kursa gidin.
Arkadaşa katılıyorum ve ek olarak şunu da belirtmek istiyorum illaha kursa gitmene gerek yok, Udemy, Youtube ve online ingilizce kurslardan da ders dinleyerek grammar’ını geliştirirsin.

Arkadaşa katılıyorum ve ek olarak şunu da belirtmek istiyorum illaha kursa gitmene gerek yok, Udemy, Youtube ve online ingilizce kurslardan da ders dinleyerek grammar’ını geliştirirsin.
Bende zaten kelime için İngilizce yaptım peki telaffuz nasıl gelişir ve İngilizce şarkının ne dediğini anlamamam normanki (aynı şey kağıt üstünde olunca anlıyorum veya biri söylerse dzgüncr)

Geri
Yukarı