İngilizce kitabi Türkçeye çevirmenin kolay yolu var mıdır?

cielistaken

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, okudugum bir yazarin pandemi doneminde cikarmis oldugu bir kitap var ancak İngilizce olarak ve sadece PDF olarak satiliyor. Ben İngilizce okumak istemiyorum. Oturup cevirisine de ugrasmak istemiyorum. Kitabi çevirmenin kolay bir yolu var midir? Ücretsiz veya ucretli fark etmez eger bu isi yapan birileri varsa ucretini de veririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, okudugum bir yazarin pandemi doneminde cikarmis oldugu bir kitap var ancak İngilizce olarak ve sadece PDF olarak satiliyor. Ben İngilizce okumak istemiyorum. Oturup cevirisine de ugrasmak istemiyorum. Kitabi çevirmenin kolay bir yolu var midir? Ücretsiz veya ucretli fark etmez eger bu isi yapan birileri varsa ucretini de veririm.

Hocam kitabın adı nedir?

Bu işi niye yapsınlar hocam internette var. Yapay zeka kullanın.

Bu arada sırf okumak için bir kitabı çevirecek birini arayan birini ilk kez görüyorum :) Yani kitap çevirmek kolay bir iş değildir eğer ciddi ciddi bir çevirmenlik hizmeti almak istiyorsanız ona harcayacağınız parayla İngilizce kursu alırsınız kendinize temelden ileri düzeye.

DeepL Translate: The world's most accurate translator merak edip elimdeki birkaç sayfalık İngilizce bir PDF'i Türkçe'ye çevirttim ücretsiz versiyonuna sonuç fena değil gibi. Siz de elinizdeki kitaptan birkaç sayfalık kısmı ücretsiz versiyonuna çevirtin sonuç güzelse 8.74 Dolar'a Starter paketini 1 ay kullanabilirsiniz. Bu pakette 10MB'a kadar PDF dosyalarını çevirttirebiliyorsunuz.

Veya hatta eğer kitap çok uzun değilse parça parça bölerek ücretsiz versiyonla bile (belki birden fazla kullanıcı almak durumunda kalabilirsiniz) işinizi görebilirsiniz :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı