İngilizce kursu önerisi

elmas312125

Decapat
Programlama içim İngilizce öğrenmem gerekiyor ve bunun içinde Udemy'deki kurslardan yararlanmak istedim ve birkaç tane kurs buldum ama hangi kursu almalıyım bilmiyorum.
Benim amacım İngilizce kaynakları, videoları, makaleleri anlamak.

Bu iki kurstan hangisini tercih edersiniz?

Ben olsam Haluk Tatar'ı alırdım. YouTube kanalı da mevcut. İstersen bir göz atabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnsanlar 30 liraya dil öğretiyor 😀
İlkine bir tıkladım neymiş diye, şöyle diyor:
39 saatlik bu kurs ile SIFIRDAN başlayarak, İngilizce'nizi ileri seviyeye taşıyabilirsiniz.

Böyle şeylere para kaptırmayın arkadaşlar. Paradan ziyade moraliniz ve hevesinize olur olan. 39 saatte sıfırdan ileri seviyeye gelmeyi bırakın, beginner bile bitmez. Biraz mantıklı düşünün insanlar deli mi 8 bin lira veriyorlar dil okullarına. Birkaç video ile dil öğrenilmez.

Böyle şeylere para kaptırmayın arkadaşlar. Paradan ziyade moraliniz ve hevesinize olur olan. 39 saatte sıfırdan ileri seviyeye gelmeyi bırakın, beginner bile bitmez.
Haklı bir uyarı.

Biraz mantıklı düşünün insanlar deli mi 8 bin lira veriyorlar dil okullarına?
Bu dediğin parayla "birebir" eğitim alınabilir 120-150 saat kadar bir süre. A2 düzeyinden İngilizceye başlansa, evde disiplinli bir çalışma ile (haftada 15 saat kadar) bu sürenin sonunda B2 tamamen bitirilir.

İnsanlar 30 liraya dil öğretiyor 😀
İlkine bir tıkladım neymiş diye, şöyle diyor:
39 saatlik bu kurs ile sıfırdan başlayarak, İngilizce'nizi ileri seviyeye taşıyabilirsiniz.

Böyle şeylere para kaptırmayın arkadaşlar. Paradan ziyade moraliniz ve hevesinize olur olan. 39 saatte sıfırdan ileri seviyeye gelmeyi bırakın, beginner bile bitmez. Biraz mantıklı düşünün insanlar deli mi 8 bin lira veriyorlar dil okullarına. Birkaç video ile dil öğrenilmez.

Aynen o bana hiç mantıklı gelmiyor fakat nereden öğreneceğimi bilmiyorum film dizi izleyin diyorlar ama yok yani olmuyor sizin bir tavsiyeniz var mıydı hocam?
Haklı bir uyarı.

Bu dediğin parayla "birebir" eğitim alınabilir 120-150 saat kadar bir süre. A2 düzeyinden İngilizceye başlansa, evde disiplinli bir çalışma ile (haftada 15 saat kadar) bu sürenin sonunda B2 tamamen bitirilir.
Haklısınız hocam ikinizde sizinde tavsiyenizi almak isterim başka yoldan nasıl öğrenirim?

Geri
Yukarı