İngilizce Naruto: Shippuden nereden izleyebilirim?

Öyle bir site yok ama şöyle bir yol izlersen halledersin. Öncelikle işgüzar modlar silmeden bu yorumu kaydet bir yere. Kay6et dememin sebebi şu. Bi arkadaş "Türk animedeki naruto çok kalitesiz, daha iyi kaliteyle nasıl izleyebilirim?" diye sordu. Sana dediğimin aynısını dedim, bir iki sorusu oldu, onlürı cevapladım. Sonra bi baktım konu silinmiş. Yapacağın şu; Nyaa sitesinden Naruto Shippuden dual diye arat. İlk 151 bölümü jysze yazandan, kalan kısmı yani season 8der itibaren anime timedan çek. İlk 151 bölümü jysze çet dememin nedeni anime time da bu kısım sündürülmüş. Rahatsız etmezse direkt anime time çek. İlk Narutoyu ve filmleri anime time çekebilirsin. Altyazıyı da netten bulur inririrsin, tamamdır. Player olaraksa mpvnet kullan.

Son düzenleme:
Öyle bir site yok ama şöyle bir yol izlersen halledersin. Öncelikle işgüzar modlar silmeden bu yorumu kaydet bir yere. Kay6et dememin sebebi şu. Bir arkadaş "Türk animedeki Naruto çok kalitesiz, daha iyi kaliteyle nasıl izleyebilirim?" diye sordu. Sana dediğimin aynısını dedim, bir iki sorusu oldu, onlürı cevapladım. Sonra bir baktım konu silinmiş. Yapacağın şu; nyaa sitesinden Naruto: Shippuden Dual diye arat. İlk 151 bölümü jysze yazandan, kalan kısmı yani season 8der itibaren anime timedan çek. İlk 151 bölümü jysze çet dememin nedeni anime time da bu kısım sündürülmüş. Rahatsız etmezse direkt anime time çek. İlk Naruto'yu ve filmleri anime time çekebilirsin. Alt yazıyı da netten bulur inririrsin, tamamdır. Player olaraksa mpvnet kullan.

950GB diyor doğru mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı