İngilizce ödevimi yapmadığım için okula gitmesem olur mu?

Tabii ki değil ama tek kişi olduğum için şikayet edemiyorum sınıfta kimse beni savunmuyor.
Milli eğitim bakanlığı şikayetin sayısına bakmaz. Arayın durumu anlatın, onlar zaten sizin isminizi vermeden gereğini yapıyor.

Öğretmen kötü davranıyor ise ailenize söyleyin okula gidip öğretmen ile konuşsun. Fayda etmezse Cimer'e yazın. Anında dönüş yapıyorlar. Tecrübe edildi.

Pazartesi aileme söyleyeceğim artık o zaman okula gelsinler çünkü bugün hafta sonu okul açık değil.
Eğer ödev test ise Google çeviriden yardım alabilirsin.

Evet test ödevi.

Pazartesi aileme söyleyeceğim artık o zaman okula gelsinler çünkü bugün hafta sonu okul açık değil.

Evet test ödevi.

Sen dediğimi yap ailen öğretmenin davranışları hakkında öğretmenin ile konuşsun. Çözemezse silsile yöntemi ile onun bir üstüne gitsinler. Müdür yardımcısından Cimer'e kadar yolu var bunun. Bu arada ödevi yapan arkadaşlarınızdan yardım aldınız mı?

Önce ailenle konuş deneyip çözemediğini söyle, sonra gerçekten dene ve gerekirse hepsi yanlış olsun ama sözlük karıştıra karıştıra kelime anlamlarına baka baka çözmeye çalış. Emin ol okulda öğretilen İngilizce aşırı basit. Sonrasında sen yapmasan ve aileni aradalar bile ailenin haberi olacağı için problem olmaz.

Okula gitmezsen hoca yine yapmadı sayar ve yine aynı olay tekrarlanır boşuna devamsızlık yapmayın.

Hocam ödevi buraya atın ben ve diğer hocalarım yardım etsin size. Gerçi 10. sınıfın ingilizcesinde neler var bilmiyorum ama bakalım yine de.

Eğer devlet okuluysa grammar çok azdır zaten kardeşim özel okula gidiyor (7. sınıf) sadece grammar öğretiyorlar.

Geri
Yukarı