Çözüldü İngilizce veya başka bir dil dublajı yapılabilecek bir program var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RBT Fan

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Babayım
Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm, Türkçe konuşmayı İngilizce veya başka bir dile konuşturabileceğim bir yazılım program var mı? Dublaj yani kendi sesimi İngilizce konuşturmak ya da farklı bir dil konuşturmak istiyorum da cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm, Türkçe konuşmayı İngilizce veya başka bir dile konuşturabileceğim bir yazılım program var mı? Dublaj yani kendi sesimi İngilizce konuşturmak ya da farklı bir dil konuşturmak istiyorum da cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

DeepL metni başka bir dile çevirip okutabiliyorsun. Onun haricinde meta(Facebook) şirketine ait bir çeviri yapay zekası daha var(seamlessM4T) O konuşmayı da çevirebiliyor ama ikisi de kendi stok sesiyle çıkarıyor olması lazım. AI cover ile kendi sesine çevirebilirsin ama ne kadar başarılı olur bilemem.

DeepL metni başka bir dile çevirip okutabiliyorsun. Onun haricinde meta(Facebook) şirketine ait bir çeviri yapay zekası daha var(seamlessM4T) O konuşmayı da çevirebiliyor ama ikisi de kendi stok sesiyle çıkarıyor olması lazım. AI cover ile kendi sesine çevirebilirsin ama ne kadar başarılı olur bilemem.

Çözüm
Deepl metni başka bir dile çevirip okutabiliyorsun. Onun haricinde meta(Facebook) şirketine ait bir çeviri yapay zekası daha var(seamlessm4t) o konuşmayı da çevirebiliyor ama ikisi de kendi stok sesiyle çıkarıyor olması lazım. AI cover ile kendi sesine çevirebilirsin ama ne kadar başarılı olur bilemem.

Yardımın için çok teşekkür ederim o son önerdiğini denedim ve oldu.

Geri
Yukarı