İngilizcede yaş söylerken normal yaşın bir eksiği mi söyleniyor?

Deva Bulmam

Decapat
Arkadaşlar merhaba, biraz önce Neo'nun yayınını izliyordum. Türkçe yaş konusunda biraz eksik gibi şeyler söylüyordu. "Mesela Türkçe konuşurken "Kaç yaşındasın?" sorusuna direkt "20" diye cevap veriyorsun. Ama İngilizcede cevap veren kişi "I'm twenty years old" diye cevap veriyor." demişti. O sırada sohbet kısmında birisi "İngilizcede 1 eksiği söyleniyor." demişti. Gerçekten öyle mi? Ben mesela 17 yaşındayım İngilizce konuşurken birine "I'm sixteen years old" mu demem gerekiyor?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE İngilizce öğretmenisiniz diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, biraz önce Neo'nun yayınını izliyordum. Türkçe yaş konusunda biraz eksik gibi şeyler söylüyordu. "Mesela Türkçe konuşurken "Kaç yaşındasın?" sorusuna direkt "20" diye cevap veriyorsun. Ama İngilizcede cevap veren kişi "I'm twenty years old" diye cevap veriyor." demişti. O sırada sohbet kısmında birisi "İngilizcede 1 eksiği söyleniyor." demişti. Gerçekten öyle mi? Ben mesela 17 yaşındayım İngilizce konuşurken birine "I'm sixteen years old" mu demem gerekiyor?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE İngilizce öğretmenisiniz diye hatırlıyorum.
Neo'nun kitlesinden beklenecek hareket. Tabii ki de hayır.

Anladım arkadaşlar, bana da saçma geldi ama bir an öyle bir şey var mı diye düşünmedim değil. Hepinize teşekkürler 👍

Neo'nun kitlesinden beklenecek hareket. Tabii ki de hayır.
"31 31 31 31 31" diye bir ara sohbet kanalını dolduranlar Neo'nun kitlesiydi sanırım :D Adamın bazı fikirlerini severim de kitlesi cidden berbat.

Anladım arkadaşlar, bana da saçma geldi ama bir an öyle bir şey var mı diye düşünmedim değil. Hepinize teşekkürler 👍

"31 31 31 31 31" diye bir ara sohbet kanalını dolduranlar Neo'nun kitlesiydi sanırım :D adamın bazı fikirlerini severim de kitlesi cidden berbat.

Koçum boş ver onları gel bizimle sohbet et.

Screenshot_20210908-220500.png

Geri
Yukarı