İngiltere Evlerde Şarj İstasyonunu Zorunlu Kılıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
İngiltere Evlerde Şarj İstasyonunu Zorunlu Kılıyor
İngiltere, elektrikli otomobillere geçiş sürecinde yeni kurallar koymaya başladı. Yüz yıldan uzun bir süredir kullanılmakta olan fosil yakıtlı otomobiller, elbette ki çevreye ve sağlığımıza büyük zararlar veriyor. Tesla’nın elektrikli otomobillerin kullanılabilir olduğunu kanıtlamasıyla birlikte, sektörün neredeyse tamamı bu alanda çalışmalar yapmaya başladı. Amaç, fosil yakıtlı otomobillerden olabildiğince çabuk kurtulmak. Avrupa’daki pek çok ülke 2050 yılına […]

Devamı: İngiltere Evlerde Şarj İstasyonunu Zorunlu Kılıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Arabamız var mı?:cry:

Parasıyla Yurt dışından adam gibi işi bilen bir mühendis getirip. Bir araba tasarlayıp üretemiyoruz bile. Sanırım bu ülke gelişmek istemiyor. Köle istiyor. İçi boş zihinler istiyor. İdam diye dalgalanan boş sesleri seviyor. Bu ülkenin işi zor.

Parasıyla Yurt dışından adam gibi işi bilen bir mühendis getirip. Bir araba tasarlayıp üretemiyoruz bile. Sanırım bu ülke gelişmek istemiyor. Köle istiyor. İçi boş zihinler istiyor. İdam diye dalgalanan boş sesleri seviyor. Bu ülkenin işi zor.
Yerli üretim araba yapmak kolay bir şey mi nerden mühendis getiriyorsunuz? Koskoca 5 şirket bir araya geldi beraber çalışıyorlar yerli üretim araba için yurt dışından mühendis getirmekle olmuyor. Cehalettir böyle bir düşünce.

Yerli üretim araba yapmak kolay bir şey mi nerden mühendis getiriyorsunuz? Koskoca 5 şirket bir araya geldi beraber çalışıyorlar yerli üretim araba için yurt dışından mühendis getirmekle olmuyor. Cehalettir böyle bir düşünce.

Fikirler koltuk altı gibidir. Herkesin bir fikri vardır ama çoğu kokuşmuş olur.:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı