İngiltere'de 3000 sterlin için çalışmak

İngiltere gerçekten ucuz. Tek büyük gideriniz kira olur muhtemelen. Dört kişilik bir aile de dediğiniz para bol bol yeter arttırmayı bilmiyorum ama iki kişi çalışsa çok rahat.
Anladım hocam teşekkürler bilgi verdiğin için

Kirada kalacaksanız 3000 sterlin az.
Ortalama 800 sterlin olduğu söylendi bize şirket tarafından. Genel olarak bilmiyorum fiyat durumunu.

Ev kiraları merkeze göre değişiyor. Merkezde 2+1 evler 2-2.5 sterlin arası. Çok merkez olmayan yerlerde 1-2 arası bulursunuz.
Nottingham a 15 20 dakikalık mesafede olan bir semt hocam ismi tam olarak aklımda değil

Hangi şehir olduğu önemli. İngilitere'nin büyükşehirlerinde 3000 sterlin ile kira ödeyip 4 kişilik aileye bakacaksa Esenyurt'tan bile kötü yerlerde ev bulunur ancak.
Yok hocam Nottingham a 15 20 dakikalık bir mesafede bulunuyor ve bildiğim kadarıyla çok ta büyük bir yer değildi.

İngiltere'ye yüksek lisans için giden bir arkadaşım, yurt parası hariç aylık 700 ila 800 sterlin arası kazanıyordu ve zor geçinmekteydi. Belki geçinebilirsiniz ama para biriktirebileceğinizi düşünmüyorum
Doğrudur hocam 2 kişi çalışmaya başladığımızda sanırım para biriktirme yapabiliriz

İngiltere'de çoğu merkezi yerde tek kişilik odalar aylık 600-700 pound.
Merkezi değil hocam Nottingham civarı yerlerden birinde ve bir müstakil ev için ortalama 800 sterlin denildi

Merkezi değil hocam Nottingham civarı yerlerden birinde ve bir müstakil ev için ortalama 800 sterlin denildi.

İyi o vakit. Bir gidin de gerisi düşünülür, sonuçta herkes bir işin ucundan tutup gelir sağlayacak düzlüğe çıkıp düzeni oturtana kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı