İngiltere'de çalışıp yaşamak

suan londrada isteyken yaziyorum. oncelikle toz pembe bir hayatin olmadigini bilin ama tabi maddi imkanlari daha iyi. emin degilim ama londraya gelmek cok zor ozellikle oturum alip calisabilmeniz icin sirket acmaniz gerekiyor. Tabi diger yolda evlilik.
1bb980b2-82fb-4678-b113-1114250d8c69.jpg

İleri seviye dil olmasa bile orta seviyede bir dilin olmalı. Orta derecede bir dilin var ise kendini orada daha çok geliştirirsin.

Şu an Londra'da işteyken yazıyorum. Öncelikle toz pembe bir hayatın olmadığını bilin ama tabii maddi imkanlari daha iyi. Emin değilim ama Londra'ya gelmek çok zor özellikle oturum alıp çalişabilmeniz için şirket açmaniz gerekiyor. Tabii diger yolda evlilik. Eki Görüntüle 1266684

Bir konu açıp UK ile ilgili soru sorabilir miyim?

Arkadaşlar şu an Türkiye'de yaşıyorum keyfi olarak okuyorum, İngiltere'de çalışıp yaşamak istiyorum, imkanım da var fakat nereden başlayacağımı bilmiyorum. İzleyeceğim yol ne olmalıdır yardımcı olacak var mı? Dil konusuna gelirsek fazla bir bilgim yok sadece vatandaşlık ve çalışmak istiyorum.
İngilterede dayın varsa olur. Bu devirde dayın olmadan bir iş görülmüyor. Anladın sen. 😂

Şu an londrada isteyken yaziyorum. Oncelikle toz pembe bir hayatin olmadigini bilin ama tabii maddi imkanlari daha iyi. Emin degilim ama londraya gelmek cok zor ozellikle oturum alip calisabilmeniz icin sirket acmaniz gerekiyor. Tabii diger yolda evlilik.Eki Görüntüle 1266684

Beni çalışmaya alsana yanına :D

Geri
Yukarı