İngiltere'ye gidilir mi?

Cihan Deniz

Hectopat
Merhaba. Dün aile olarak İngiltere için yaptığımız vize başvurusu onaylandı. Zaten kesin gidicez evin en küçügü benim zaten 4 kişiyiz bir de abkm var aklıma 1 şey takıldı. Sizce İngiltere'de bize ırkçılık yaparlar mı orada rahat yaşayabilir miyiz(para konusinda değil dışlanma konusunda)sizce yaparlar mı İngilizler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Dün aile olarak İngiltere için yaptığımız vize başvurusu onaylandı. Zaten kesin gidicez evin en küçügü benim zaten 4 kişiyiz bir de abkm var aklıma 1 şey takıldı. Sizce İngiltere'de bize ırkçılık yaparlar mı orada rahat yaşayabilir miyiz(para konusinda değil dışlanma konusunda)sizce yaparlar mı İngilizler?
Ben olsam uçarak giderdim.

Aynen kardeşim dinleme bunları ekonomimiz süper, alım gücü dersen tavan yaptı, elektronik cihaz almak desen çok kolay, araba almak desen çok kolay, markete gidince oldukça az para ile aylık ihtiyaçlar karşılanıyor, iş bulmak çok kolay, vergiler desen yok gibi (!)
Hurdacı 1 günde zengin oldu(!) Hâlâ ekonomiği savunan var anlamış değilim.

Sanki herkes İngiltere’ye gidip gelmiş. Yok gidilir, yok gidilmez. Kardeşim oraya gittiğinde ne olduğunu görürsün. Adam diyor ekonomi kötü İngiltere’ye gideyim. Sanki orada yağmur yerine para yağıyor.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı