İninal 13 yaş altı hesap nasıl açılır?

İzin vereceklerini düşünmüyorum. T.C. kimlik numaramı kendiminkini girip doğum tarihimi büyük göstersem olmaz mı?

Benimle yaşıtsın, T.C. kimlik numaranda babanın adına kadar yazdığı için doğun tarihini zaten oradan kolayca görebilir. Olmaz yani. Ben onaysız hesap kullanıyorum.

İzin vereceklerini düşünmüyorum. T.C. kimlik numaramı kendiminkini girip doğum tarihimi büyük göstersem olmaz mı?

Hayır hocam bunlar internet siteleri gibi değil :D

Niye hocam. Eğer paranız çoksa internetten 10TL'ye ininal Kart sipariş edin.
Akbank, ATM sıkıntılarıyla ve altyapı sıkıntılarıyla ünlü.

Niye hocam. Eğer paranız çoksa internetten 10TL'ye ininal Kart sipariş edin.
Dediğim gibi, 13 yaş altı olmadığım için alamıyorum ininal Kart.

Benimle yaşıtsın, T.C. kimlik numaranda babanın adına kadar yazdığı için doğun tarihini zaten oradan kolayca görebilir. Olmaz yani. Ben onaysız hesap kullanıyorum.
Onaysız hesap? O ne oluyor?

Bu arada @Kedi60 hocam, doğru. Paycell'e bakiye Şok'tan yükleniyormuş ancak gittiğim şubede barkod sıkıntısı olduğu için yükleme yapamıyorlarmış.

Akbank, ATM sıkıntılarıyla ve altyapı sıkıntılarıyla ünlü.

Dediğim gibi, 13 yaş altı olmadığım için alamıyorum ininal Kart.

Onaysız hesap? O ne oluyor?

Bu arada @Kedi60 hocam, doğru. Paycell'e bakiye şok'tan yükleniyormuş ancak gittiğim şubede barkod sıkıntısı olduğu için yükleme yapamıyorlarmış.

FUPS kullanın?

Arkadaşlar, merhaba. 28 Kasım'da 12 yaşımdan gün almaya başlayacağım. Şu anda Paycell kullanıyorum, ancak bulunduğum bölgede ATM ve Turkcell mağazası pek olmadığı için karta nadiren para yükleyebiliyorum. Binamızın altında şok var. Oradan yükleyebileceğim için ininal veya Tosla almayı düşünüyorum ve ininal almaya karar verdim. Ancak 13 yaş ve üstü kaydolabileceği için maalesef kaydolamıyorum. Nasıl kaydolabilirim? Ebeveynlerimin adına açmayacağım bu arada.

Maalesef olamazsınız kimlik istiyor. Ancak ebeveynleriniz üzerine kayıt ettirebilirsiniz.

Geri
Yukarı