İninal 13 yaş altı kullanabilir mi?

Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
İninal aldım. Kuracaktım fakat 13 yaşından büyük olman gerekiyor dedi. Ama sitelerinde "ininal Kart'a 13 yaşından büyük herkes sahip olabilir. ininal Kart'ı velisinin gözetiminde kullanacaklar için yaş sınırı yoktur." diyor. Anlamadım ben?

İninal aldım. Kuracaktım fakat 13 yaşından büyük olman gerekiyor dedi. Ama sitelerinde "ininal Kart'a 13 yaşından büyük herkes sahip olabilir. ininal Kart'ı velisinin gözetiminde kullanacaklar için yaş sınırı yoktur." diyor. Anlamadım ben?

Kullanırsın.

Yok ben kullandım 11 12 yaşların'da sıkıntı olmadı.

İninal i etkinleştirirken T.C. gerektiği için ve siz daha 13 yaşına girmediğiniz için sizi kabul etmeyecektir anneniz ya da babanızın T.C.'sini ve ismini girerek hesap oluşturabilir onların denetimiyle kartı kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı